Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondtad meg a párodnak,...

Hogy mondtad meg a párodnak, hogy már nem vagy belé szerelmes?

Figyelt kérdés

elsősorban férj-feleség kapcsolat érdekelne.

Hogy mondtad meg hogy már nem vagy belé szerelmes, viszont nagyon szereted?

vagy megmondtad egyáltalán?


2012. jan. 20. 16:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
utolsó.. az igen :(
2012. jan. 20. 17:43
 12/20 anonim ***** válasza:
46%

Az "elmúlik a szerelem" és a "kihűl a kapcsolat" nem ugyanaz, és nem feltétlenül jár együtt.


A szerelem mindig elmúlik, de a kapcsolat nem tud kihűlni, ha a két fél dolgozik rajta.

2012. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Na ezt nem szeretném átélni.Simizte a fejed ,rád nézett a nagy boci szemeivel és viszlát.Én lehet összeroppantam volna.

Az a baj,hogy a szerelem elmúlik és ezt nem akarják tudomásul venni.Újra ezt az érzést akarják átélni és ezért tovább állnak.Vagy megint szetelembe estek egy barátnő férjébe(mint a kolléga nőm)vagy egy munkatársba.

2012. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
17.31. azért az kemény lehetett...
2012. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Maga a szerelemérzés elmúlik, de a szó szoros értelmében nem múlik el a szerelem, amit igazából nevezhetünk szeretetnek, de akkor semmi nem különböztetné meg egy baráti vagy pl. szülő iránt érzett érzéstől. Tehát én úgy gondolom a szerelem marad, csak a lángolás, a nagy izgalmak múlnak el.

Mi 7 hónapja élünk együtt a Párommal, és 13 hónapja vagyunk együtt. Most is rajongok érte, Ő az első, Ő férfiként az egyetlen. Jó vele lenni, hozzábújni, és ágybabújni. De nem őrülök meg, ha belép az ajtón, nem izzad a tenyerem, nem remeg a gyomrom, csak melegség önti el a szívem. Már nem úgy nézek rá, mint egy jó pasira, akit sikerült behálóznom, hanem egy társra, aki mellettem van az Életben. Szövetségesem, cinkosom, szeretőm és a legjobb barátom.

Úgy érzem, hogy ezek az érzések mind erősödni fognak és az erős kapoccsal majd azok a nagy heves érzések még inkább csillapodnak. De ez így van rendjén és semmi köze az elhidegüléshez. az egészen más.

Amikor elmúlik a lángolás a tűz heve nélkül nézel a másikra és vagy kell, vagy nem.

A szerelem, a lángolás csak eszközök, hogy vágyakozz megismerni, szövetségre lépni a másikkal. A cél a közös szövetség, nem a lángok.

szerintem. 23N

2012. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
18:17 tökéletesen leírta.
2012. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Így "szia, már nem vagyok beléd szerelmes, holnap pakolok."
2012. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy sokkal több érzése van az embernek, mint ahány szava, hogy kifejezze, megnevezze őket. Mint a színek. Hány féle kék van pl.?


Elmúlik a szerelem és szeretet lesz belőle? Nem hiszem. Egyszerűen más árnyalata lesz az érzésnek.

2012. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

igazából nem akarom én elhagyni a férjemet, nem akarok "pakolni".

De már nem szeretem úgy mint régen...

2012. jan. 22. 17:15
 20/20 anonim ***** válasza:
...mert másképp szereted, és ezzel a másfajta érzelemmel nem barátkoztál még meg.
2012. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!