Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondtad már a párodnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtad már a párodnak, hogy szerelmes vagy belé, közben nem is voltál az? Miért?

Figyelt kérdés
Kort, nemet!
2011. máj. 1. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:

csaj v. fiú?

csajnak: igen ha ezt akarja hallani

fiúnak: igen ha nem akarod megbántani

2011. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyet elítélem. Ez nem kegyes hazugság. Ez becsapás. Inkább mond az igazat és akkor megadod a sanszot, hogy küzdjön a szerelmedért, de ne verd át. Nem az ellenséged!
2011. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor abban a pillanatban úgy gondoltam.De azonnal elmúlt.
2011. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem, nem mondtam mert nem vagyok kétszínű köc$ög...

17/L

2011. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mondtam és ilyet nem is tennék mert nem szabad más érzéseivel játszani!Volt egy párom egyszer aki imádott engem de én nem voltam szerelmes belé,mondtam neki,hogy nagyon kedvelem jól érzem magam vele,szeretem de ez nem szerelem,nem esett neki jól de értékelte azt,hogy igazat mondtam.Nem csaptam be.

22/N

2011. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én akkor mondtam, amikor a fiú elvette a szüzességem. először annyit mondtam szex után h "hát én hülye vagyok". aztán kierőszakolta belőlem a "szeretlek"-et. Utána megfogadtam, hogy nem mondom csak azért, mert hallani akarják. A jelenlegi partneremnek viszont csak egy fél év után tudtam kimondani, de akkor őszintén. És azt mondta, hogy a sok várakozás és küzdelem után a mennyországban érezte magát tőle-pláne, hogy szex közben mondtam.

20L

2011. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.Ilyenben nem hazudok,mert ez teszi olyan elcsépelté a szeretlek szót,hogy sokan nem is gondolják komolyan és én meg komolyan mondanám a páromnak,de csak ezt az egy gyenge szót tudom használni,amivel mások csakúgy dobálóznak...nos ez annyira nem tetszik.
2011. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah 19/L az utolsó
2011. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!