Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemmel nem tudunk kiegyezni...

Férjemmel nem tudunk kiegyezni a baba nevén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenképpen egy névhez ragaszkodik, ami viszont szerintem nagyon nem szép. Amúgy soha nem is tetszett, nálam pont ez az az egy név, ami helyett bármit bevállalnék csak ezt ne. Már mindent mondtam neki, felajánlottam neki, hogy válasszon bármilyen másik nevet és jó lesz, csak ezt ne, de egyszerűen nem hajlandó engedni (az édesanyját hívják így). Mivel az én gyerekem is lesz, ezért úgy gondolom, hogy igenis van beleszólásom, hogy legalább mi ne legyen. Mit tehetnék még? (természetesen az édesanyja repdes az örömtől, hogy valószínűleg róla lesz elnevezve a kicsi, így még ez is egy plusz, ami miatt a párom nem akar engedni)
2012. febr. 19. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
Na nem tudom, hogy még érdekel e valakit, de Georgina lesz a kislány :) ez a név már az elején is nagyon tetszett nekem (kedvenc regényem főszereplője) és most a férjem is úgy döntött, hogy ha már nem Evelin, akkor Georgina, mert az neki is tetszik. Köszi szépen a segítséget mindenkinek!
2012. márc. 10. 11:14
 62/65 anonim ***** válasza:
50%

nem tudom, írták-e már ezt


én is Evelin vagyok, engem Lilinek becéznek, ami kifejezetten egy szép név

2012. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült megegyeznetek. :) Furcsa is lett volna, ha annyi sok lánynév közül egy sem tetszett volna a párodnak. Jó babavárást kívánok! :)
2012. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

Nagyon szép nevet választottatok!

És persze az a legjobb, hogy neked és a férjednek is tetszik :-)

További szép babavárást nektek!

2012. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
Inkább szokatlan azvEvrlin név,de nem csunya.a Georgina érdekes...Abigél bol választottad?
2014. szept. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!