Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt csináljak ha nincs kedvem...

MIt csináljak ha nincs kedvem a férjemmel házaséletet élni? Sose 2 hete voltunk együtt azelött megint 2 hete. és nyaggat de nem akarom. Csak a ciklus közepén hogy baba legyen de nincs

Figyelt kérdés
azelött állandoan csinaltuk akkor se lett
2011. jún. 4. 13:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
hagyd elmenni, kilépni az életedből!!! Szörnyű megalázó amit teszel vele...te nem szerelemből vagy vele!!! Gyereket bárki tud csinálni, ő meg lehet boldog lesz mással, mert veled biztos nem az, nem becsülöd meg!!!
2011. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
elsőnek maradéktalanul igaza van! A férjed helyében én elhagynálak!
2011. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze ha a férjed félrelép. akkor ő lesz a hibás. Kizárólag, és különben is semmi joga arra hogy ezzel nyaggasson. Ha emiatt elhagy, akkor is egy szemét.


Na, asszem ezzel leírtam amit hallani akartál,csak én személy szerint ezeknek az ellenkezőjét gondolom.

2011. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Hagyd elmenni szerencsétlent. Még a gyerek előtt, mert így még gyerektartást is a nyakába varrni...

Undorító vagy.

2011. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

atya ég,ez ugye csak vicc és igazából nem így gondolkodsz???


Ő a férjed, nem egy vasaló,akit előveszel mikor épp szükséged van rá. Minek mentél egyáltalán hozzá,ha csak tárgyként kezeled? nagyon sajnálom szegényt. szerintem mindkettőtöknek sokkal jobb lenne,ha elválnál tőle.

Neked nem kéne kibújnod a szex elől, ő meg találna egy normális nőt,aki emberként kezeli nem spermadonorként.

2011. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
És ha összejönne a baba, akkor tudnád mire fogni, hogy nem akarod a szexet...Hagyd el, mert így ha véletlen összejön a baba, akkor neki mi lesz? komolyan ebbe a légkörbe akarsz gyereket szülni? ez csak rosszabb lesz idővel. Megy majd a sárdobálás, és igen jogos lenne a férjed félrelépése...
2011. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Jaj szegény két hetente szeretne szexet a párod?Nálunk örülök ha 2-3 havonta van.Próbáld ki egyszer ezt!Majd vissza sírnád azt mikor kívánatosnak és szépnek tartott a párod!

Szegény pasi lefogadom fogalma sincs erről mert annyi bőr nincs a képeden,hogy elé állj és megbeszéld ezt vele!

2011. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Hova lett az első válasz???? Kinek nem tetszett???? Csak nem a "kérdezőnek" mert az nem mer kommentálni, de jobb is!!!
2011. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%

Hát szerintem egy nagy bunkó, aki ezért undorítónak nevezi a kérdezőt.


Nyilván van ilyen, és nem egyedi eset. Az más kérdés, hogy a párjának így v.színűleg nem jó, de a "vágy" kérdése nem elhatározás, kedves intelligens hozzászólók!!!


Szerintem rágörcsöltél a babára, és ez is közrejátszik benne. Vagy magaddal vagy valamiért elégedetlen, és nem tudod magad jól érezni a bőrödben. Meg kell találni a miértét, kérdező!!

2011. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Isten őrizzen attól, hogy egy ilyen kapcsolatba gyerek szülessen! Szerencsétlen pasi...:-(((
2011. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!