Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen különleges nevű ismerős...

Milyen különleges nevű ismerőseid vannak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok olyan ismerősöm van, akinek a neve egyáltalán nem hétköznapi, és addig alig hallottam róla.


Ilyen pl. a Felícia, Angelika, Barna, Véda, Berta...


Nektek vannak ilyen nevű ismerőseitek? Ha igen, hogy hívják őket? Adnál ilyen nem hétköznapi nevet a gyerekednek?


2012. febr. 17. 18:03
 71/100 anonim ***** válasza:
81%
Léda :)
2012. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 A kérdező kommentje:

Azta, megint sok névvel bővültünk. :)


A Lizelotte nagyon szép, és a Léda is. Ady Endre jut róla eszembe, és a "Lédával a bálban" c. verse. :)

2012. febr. 18. 11:30
 73/100 anonim ***** válasza:
81%

Fiaim: Ábris, Fábián, Csongor. Lányom Luca.

Ábris és Fábián kevés van.

2012. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
74%

45ös vagyok

Irtak előttem is Imola, Vanessza, Daniella, Angelika meg hasonlóak:)


Bertold, Gellért, Violetta, Loretta, Detti, Ajtony, Koppány, Mercédesz, Lídia, Ábel, Ábrahám


Amugy kinek mi a különleges és ritka. Pl. nekem ezek h Lídia egyáltalán nem különleges mert már megszoktam és tesómat is így hívják és rajta kívül is ismerek kettő nőt akit igy hivnak. És mondjuk egy Richárd név számomra mindig különleges volt és furi, csak egy fiút ismertem ilyen névvel, de mikor 16 évesen elköltöztem már minden 3.ember Richárd, Roland, Nikoletta... amik nekem voltak különlegesek meg nem minden napiak.

2012. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
74%
ja meg Flórián
2012. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 A kérdező kommentje:

Flórián ismerősöm nekem is van, a Fábián név meg nagyon tetszik. :)


Egyébként igen, ez a kérdés is relatív, attól függ, honnan nézzük. :)

2012. febr. 18. 11:58
 77/100 anonim ***** válasza:
Én Bojka vagyok és ismerek egy Detre nevű srácot:)
2012. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
100%

4/77 vagyok :)

a válaszokat olvasgatva jókat derültem..egyszer volt egy srác Vidornak hívják én meg azt hittem poénkodik és elkezdtem szivatni, hogy na és Kuka merre van? :D

2012. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
61%

Hedvig, Hédi, Cynthia, Lénárd


Ezek pont nem tetszenek, szerintem pl. a Zselyke, Gerda, Magor, Koppány, Abigél, Eszter nem hétköznapiak és mégis szépek:)

2012. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
81%

45ös vagyok megint:)

mindig maradnak le nevek:)

Adrián, Szilárd (nemtudom nekem ez különleges), Emőke, Napsugár, Pongrác, Szonja, Bernát, Örs, Kincső, Ella, Előd, Oxána


Emil, Krisztofer, Jolán, Ottó, Oszkár, Kornél, Oszkár, Antónia, Valentin, Lukács, Abigél,


Az utolsók nem nagyon különlegesek de nem mindennapiak szerintem


Meg azért azt hozzá teszem, ezek nem divatból lettek nekik adva, elvétve 1-2név, amit 16évesnél fiatalabb gyerek viseli, a többi mind fiatal felnőtt vagy idősebb


Na jó sztem többet nem irok csak ha valami nagyon extrém eszembe jut, mert irhatnék ide még oldalakat:)

2012. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!