Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen különleges nevű ismerős...

Milyen különleges nevű ismerőseid vannak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok olyan ismerősöm van, akinek a neve egyáltalán nem hétköznapi, és addig alig hallottam róla.


Ilyen pl. a Felícia, Angelika, Barna, Véda, Berta...


Nektek vannak ilyen nevű ismerőseitek? Ha igen, hogy hívják őket? Adnál ilyen nem hétköznapi nevet a gyerekednek?


2012. febr. 17. 18:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 A kérdező kommentje:
A lány nevek közül mindegyik tetszik, a Szilamérnak pedig olyan szép hangzása van, szóval az is bejövős. :)
2012. febr. 19. 16:47
 92/100 anonim ***** válasza:
74%

hat en kulfoldon elek! igy en nem talalkozom az otthoni nevekkel!bar vannak itt is nemzetkozi nevek pl : Milan,Mate

erdekes nevek kozul pl : Neven,Jadran,ALexander,Aljosa,Nico,Ermin

a lanyok kozul pl: Anila,Melissa,Irina


ha kislanyunk szuletik Minea-nak fogjuk nevezni

2012. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 A kérdező kommentje:

Melyik országban élsz kint? :)

Egyébként Mirenea és az Alexander tetszik.

2012. febr. 19. 18:54
 94/100 anonim ***** válasza:
74%
Grácia.Osztálytársam volt.
2012. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
74%

szlovén nevek!

a Minea meg azthiszem görög,de nem vagyok benne annyira biztos,még nem néztem teljesen utánna

2012. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
76%
Ma a háziorvosnál találkoztam egy Didina nevű nővel, előtte meg egy Polixéniával.
2012. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 A kérdező kommentje:

Hú, ezek már nagyon extravagáns nevek, nem biztos hogy bevállalnám.


Mi a gráciát (mint fn) az úri kisasszonyokra szoktuk gúnyból mondani. A Minea nem olyan rossz, a hangzása is szép, de a Didina, meg a Polixénia....hááááát...

2012. febr. 22. 20:14
 98/100 Sofiel ***** válasza:
84%

Eperke (így anyakönyvezhető, a beceneve az Eper :) )

Fülöp

Alfréd

van egy Franciska ismerősöm is, egy kislány, Ciska a beceneve

egyszer pedig találkoztam egy 50-es Angyalkával, de kiábrándító volt, inkább egy vasorrúra hasonlított szegény...

2012. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
57%

Lányok: Zora,Roberta,Boróka,Alma,Titanilla,Gitta,Násfa,Gerda

Fiúk:

Zénó,Nimród,Milos,Jason( utóbbi kisfiú félig indiai,osztálytársam volt),Timur

Más nem jut eszembe :)

2014. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Elfelejtettem írni,hogy ismerek Berillt,Mandulát,Tétényt,Tordát,Teklát,Darinkát,Adriát.A volt osztálytársam bátyja Jehan,vele már személyesen is találkoztam ötödikben.

Ezekből amiket írtam nem mindegyik tetszik,de úgy gondolom nem név alapján kell megítélni az embert. Az ismeretségi körömben eddig a Násfa volt a legcifrább, amit valaha hallottam

2014. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!