Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen különleges nevű ismerős...

Milyen különleges nevű ismerőseid vannak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok olyan ismerősöm van, akinek a neve egyáltalán nem hétköznapi, és addig alig hallottam róla.


Ilyen pl. a Felícia, Angelika, Barna, Véda, Berta...


Nektek vannak ilyen nevű ismerőseitek? Ha igen, hogy hívják őket? Adnál ilyen nem hétköznapi nevet a gyerekednek?


2012. febr. 17. 18:03
 41/100 anonim ***** válasza:
100%

Valaki írta a Patríciát, az én nevemet is, bár manapság már jobban elterjedt, mint amikor baba voltam:)

Volt egy osztálytársam, akit Döníznek hívtak, szerintem az eléggé nem hétköznapi, legalábbis én előtte senkivel sem találkoztam, akit így hívtak volna.

Meg egy Jácint nevű srácot is ismerek látásból - milyen szülő nevezi el a fiát egy virágról?

2012. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 A kérdező kommentje:

Májkül... :)

Döníz nekem is van, Száva is, meg még Anasztázia, Regő, Melánia, Teodóra, Tihamér, Vanessza, Zoé.. :)

2012. febr. 17. 21:21
 43/100 anonim ***** válasza:
100%

Kíra, Mirtill, Lúcia, Bárt

Zselyke, Liána, Bolda, Vidor, Horka - őket gyakorlós védőnőként "ismertem meg", átmenetileg a gondozottjaim voltak (gyerekek)

2012. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 A kérdező kommentje:
Vidor... ó, anyám :D
2012. febr. 17. 21:38
 45/100 anonim ***** válasza:
74%

Asztrik, Mirtill, Nadir(néger fiu), Fanta(néger lány), Údó, Titusz, Timoteus, Anzelm, Sólyom, Lulu, Etele, Kyra, Benő, Polett, Galina, Szibill, Joakim, Csenge, Virág, Noel, Andor, Döme, Ráhel, Szófia, Álmos, Emília, Leonardo, Brendon, Mirjam, Árisz, Spartakus


Most hirtelen ennyi, majd irok ha eszembe jut még pár:)

2012. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:
56%

45ös vagyok

A kérdés másik felére a válaszom igen, lányomnak a Zselyke nevet szeretném adni.

2012. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 A kérdező kommentje:
Spartakus? Sólyom? Ők magyar származásúak, vagy külföldiek?
2012. febr. 17. 21:44
 48/100 A kérdező kommentje:
A Zselyke az szép. Már úton is van a baba, vagy még csak tervben? :)
2012. febr. 17. 21:46
 49/100 anonim ***** válasza:
83%

Zselyke meg Noel mostanában eléggé divatba jött, régebben nem is hallottam ezekröl a nevekröl (egyik sem tetszik...)

Amivel Dunát lehetne rekeszteni 0-3 évesig, pont emiatt utáltam meg: Dominik...

2012. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
100%
Bod, Amina, Jusztina... hirtelen ennyi jutott eszembe. Ja meg van egy ismerősöm, akit Pongrácnak hívnak, testvérei pedig Szervác és Bonifác :)
2012. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!