Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen különleges nevű ismerős...

Milyen különleges nevű ismerőseid vannak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok olyan ismerősöm van, akinek a neve egyáltalán nem hétköznapi, és addig alig hallottam róla.


Ilyen pl. a Felícia, Angelika, Barna, Véda, Berta...


Nektek vannak ilyen nevű ismerőseitek? Ha igen, hogy hívják őket? Adnál ilyen nem hétköznapi nevet a gyerekednek?


2012. febr. 17. 18:03
 61/100 A kérdező kommentje:
Imola is szép név. :)
2012. febr. 17. 22:28
 62/100 anonim ***** válasza:
100%
Aretina.Személyesen ismertem ilyet.Full magyar.
2012. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 A kérdező kommentje:
A retina.. :)
2012. febr. 17. 22:39
 64/100 anonim ***** válasza:
74%
Fedóra, Faizullah, Mutaher (ök ketten testvérek, ha emlékeim nem csalnak, afgánok, de itt élnek), Bedirhan (török), Shadi (nem vagyok biztos, hogy így írja a nevét)...
2012. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 A kérdező kommentje:
A Fedóra tetszik, de úgy, hogy Fedóri még jobban, de lehet, hogy csak azért, mert Dóra vagyok, és a Dóri-t szeretem.
2012. febr. 17. 22:55
 66/100 anonim ***** válasza:
100%
Hella, Herta, Edgár, René. Más nem jut eszembe. Egyébként az én második nevem pedig Lúcia (elsők között írták), de nagyon nem szeretem az említett okok miatt. Legtöbben nem is tudnak róla :D
2012. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:
100%

Lányok: Ingrid, Írisz, Bogáta, régen ismertem egy Denisszát is (nem tudom, így írják-e), Zoé

Fiú: Merse, Kerim (egyiptomi)

2012. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:
100%

2 fiú:Vid és Domos.Testvérek,pici koruk óta ismerem Őket,ma már 20-25 év körüliek.

2 lány:Admira és Éda.Szintén testvérek.A nagy 5 éves múlt,a kicsi 3 volt nem régen.

2012. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 anonim ***** válasza:
61%

Melissza, Lúcia, Larissza, Tiara, Trisztán, Ivon (ebből 2t is:D), Leila (Ivon testvére :D), Daniella, Hermina, Franciska, Patrícia, Kamilla (ez gyönyörű név szerintem, kislányomnak ez lesz a neve tuti :), Edvin, Egon, Babett, Sztella, Inez, Hédi, Kevin, Emanuella, Lianna (nem Liána!), Anasztázia, Teodóra, Melitta, Melánia, Vanessza, Kira, Karinna, Katica (unokatesóm :), Alisza, Imola, Lizelotte, Viola, Léna, Esztike (nem Eszter! szintén unokatesóm, így van anyakönyveztetve), Ármin, Szlagyana, Vanda, Una, Szindirella, Beatrix, Ramón, Ramóna, Lara, Janka, Lea.


Ennyi jut eszembe. Ennek kb felét abszolút nem tartom különlegesnek, de mivel írták előttem, ezért én megismétlem őket, mert ismerek olyan nevű embereket. :)

2012. febr. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 anonim ***** válasza:
61%

utolsó vagyok.

ja még : Friderika

2012. febr. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!