Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen különleges nevű ismerős...

Milyen különleges nevű ismerőseid vannak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok olyan ismerősöm van, akinek a neve egyáltalán nem hétköznapi, és addig alig hallottam róla.


Ilyen pl. a Felícia, Angelika, Barna, Véda, Berta...


Nektek vannak ilyen nevű ismerőseitek? Ha igen, hogy hívják őket? Adnál ilyen nem hétköznapi nevet a gyerekednek?


2012. febr. 17. 18:03
 51/100 anonim ***** válasza:
87%

45ös vagyok

Spartakus nem magyar származású de itt él, Sólyom 100% magyar:) nekem nagyon tetszik, a Zselyke 4éve tetszett meg mikor egy 14-15éves lánnyal találkoztam és ez a neve. Még nincs úton, köv. hónapban már remélem úton lesz:)


Jácint, Szuli (magyar lány), Ármin, Jusztina, Karina, Alma

húú még van egy csomó de nem jutnak eszembe


Persze kinek mi a külölleges meg nem mindennapi

2012. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 A kérdező kommentje:

Pongrác, Szervác, Bonifác.. nagyon jóóó :)


A Dominik mostanában tényleg nagyon gyakori, a Zselykéről én még nem hallottam. Én olyanon gondolkodtam -bár nekem még naggggyon-nagggyon messze van-, hogyha lesznek babáim, és netalántán ikrek, és netalántán fiú-lány, akkor az egyik Róbert, a másik Roberta. :)))


És most jutott eszembe még pár név: Etelka, Tibold, Ramóna, Lívia, Kornél, Frida, Dorián.

2012. febr. 17. 21:53
 53/100 A kérdező kommentje:
Ezen a Sólyom-on meglepődtem. :) Érdekes. :)
2012. febr. 17. 21:54
 54/100 anonim ***** válasza:
100%

Még eszembe jutott, 1x találkoztam egy Bogdán nevüvel:-)

Meg volt egy Ubul :-D

2012. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
74%

45ös vagyok megint:)

Olyan sok van, bocs h sok részletben irom meg:)


Fédra, Afrodité, Zénó ők 3an tesók

Anais(francia), Bíborka, Soma, Donát, Hrisztosz(görög), Lotti, Nárcisz, Vajk, Tas, Ahmed (arab), Katinka, Katica, Ketrin, Magor, Alicia(néger)

2012. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 A kérdező kommentje:

54. válaszoló, nekem a barátnőm hörcsögét Ubulnak hívták.. akit ízlésesen eltemetett a hátsó kertben... :D


45-ös. Semmi baj, így jobb olvasni, mint egyszerre átfutni 85-ön. :) Szabad kérdezni, hogy neked honnan van ennyi különleges nevű ismerősöd? Talán külföldön dolgozol/dolgoztál? :)

2012. febr. 17. 22:14
 57/100 anonim ***** válasza:
100%

45ös vagyok

19 éves vagyok Magyarországon lakok, az összes ismerős magyar lakos, kivéve Alicia, de őt is bele irtam mert félig magyar és szoktak haza jönni és itt különlegesnek számit sztem a neve.

Ilyen nevű ismerősök vannak erre fele ugyh én már szokom őket, hát nemtudom ez van:D

2012. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
100%
ja és a többségét pest megyéből ismerem
2012. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
87%
Imola nevű ismerősöm van. Érdekes név, még soha nem hallottam azelőtt. Az, ahogy becézzük is különleges (legalábbis számomra): Molli :)))
2012. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 A kérdező kommentje:
Váó, akkor ez így nagyon érdekes. Nem is gondoltam volna, hogy magyarországiak. :)
2012. febr. 17. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!