Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen különleges nevű ismerős...

Milyen különleges nevű ismerőseid vannak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok olyan ismerősöm van, akinek a neve egyáltalán nem hétköznapi, és addig alig hallottam róla.


Ilyen pl. a Felícia, Angelika, Barna, Véda, Berta...


Nektek vannak ilyen nevű ismerőseitek? Ha igen, hogy hívják őket? Adnál ilyen nem hétköznapi nevet a gyerekednek?


2012. febr. 17. 18:03
 31/100 anonim ***** válasza:
54%
most miért lettem lepontozva? szégyellje magát az, aki ezt tette velem!!!
2012. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 anonim ***** válasza:
100%

Itt Borsod egyes községeiben azért vannak nevek.

Egy másik faluban van Bejonszé.

Szoktuk olvasgatni a születési híreket, hát akadnak érdekes nevek.

Nekem már nem esedékes a névadás, de nem kaptak különleges nevet a gyerekeink.

2012. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek Babettet, Milénát, Kátyát, Elektrát.
2012. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 anonim ***** válasza:
100%

Kámea Véta

Odett Kira

Stella Inez

2012. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 A kérdező kommentje:

Nekem a Kátyáról a kátyú, az Elektráról pedig az elektron, elektromosság jut eszembe.


Szerintem a különleges név adás is addig okés, még nem egy hülye dolog jut róla eszedbe. Pl. a Filoména egy szép név, a Napsugár sem rossz, de az már egy objektumra hasonlít. A Bejonszéhoz pedig külön gratulálok, szegény kislány. :S

2012. febr. 17. 20:28
 36/100 anonim ***** válasza:
100%
22-es vagyok. Nekem így a Franciska nem tetszik túlzottan, de simán az, hogy Franci, aranyosan hangzik. Vagy csak azért gondolom így, mert ez az osztálytársam tök aranyos. :D Amúgy elmagyarázná valaki, hogy mi alapján pontoznak? A kérdésre válaszoltam, mégis 77%-os a válaszom. Mindegy.
2012. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 A kérdező kommentje:
Vannak ilyen emberek, akik csak pontozgatnak. Én mindenkinek adtam egy zöld kezecskét. Lehet, azt akarták kifejezni, hogy nekik nem tetszik a Franciska név.
2012. febr. 17. 20:32
 38/100 anonim ***** válasza:
100%
Kamilló, egy huszonéves srácot hívnak így.
2012. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:
100%

"Egy másik faluban van Bejonszé."


Mivel most néztem meg, az adható nevek listáján nincs, akkor 100%-ban biztos vagyok, hogy romalány viseli ezt a nevet. Mert tudom, hogy nekik, mint etnikumnak, bármilyen nevet lehet kérvényezni...

2012. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 anonim ***** válasza:
100%

Fiúk: Keve, Keszi, Kende, Tony (magyar származású, huszonéves fiatalemberről beszélünk)

Lányok: Száva, Bozsena, Szlávka (szlovákiai magyar-magyar házasság gyermekei, származásra való tekintettel van egy-egy magyar(os) és egy-egy szlovák keresztnevük is), Zselyke, Emanuela (szerb apa, fiatal felnőtt hölgy amúgy)

Aztán vannak a mediterrán típusú családok: Scarlett, Ronaldo, Májkül (így!!!) és a többi... :D

2012. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!