Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem folyton csak az...

A férjem folyton csak az elnyűtt melegítőimben lát. Ti mit viseltek otton?

Figyelt kérdés

Gyeden vagyok, alig járok el itthonról. A férjem, amikor hazajön a munkából, én itthon vagyok és itthoni ruhában, azaz melegítőben vagyok. Szinte sosem lát másban már évek óta, csak ha nagy ritkán elmegyünk hétvégén valahová, pl. vásárolni. Nagyon régen látott már csinosan felöltözve, ne adj isten kisminkelve. (Bár nyáron ugyan hordtam szoknyát, de a hét nagy részében mégiscsak itthoni ruhákban vagyok.)

Sajnos azt veszem észre, hogy egyre több olyan tartalmat nézeget a neten, ahol pucér csajok vannak és utcán is jobban megfordul más nők után.


2011. nov. 28. 22:11
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Ez elég lehangoló. Sajnos sok ember (nő vagy férfi) azt hiszi, hogy a házassággal együtt jár az is, hogy már nem kell tenni a kapcsolatért, nem kell adni magunkra. Ezért van ennyi félrelépés...Kinek ne lenne vonzóbb, egy csinos nő vagy egy magára sokkal jobban adó férfi, mint a mackónadrágos férj/feleség.
2011. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
És még mielőtt megint kiforgatja valaki az utolsót. Lehet felvenni mackónadrágot, nem kell puccba vágni magad, de az, hogy ÉVEKEN KERESZTÜL valaki képes leszarni teljesen hogy néz ki, meg mi van rajta, az akkor is lehangoló!
2011. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!