Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem folyton csak az...

A férjem folyton csak az elnyűtt melegítőimben lát. Ti mit viseltek otton?

Figyelt kérdés

Gyeden vagyok, alig járok el itthonról. A férjem, amikor hazajön a munkából, én itthon vagyok és itthoni ruhában, azaz melegítőben vagyok. Szinte sosem lát másban már évek óta, csak ha nagy ritkán elmegyünk hétvégén valahová, pl. vásárolni. Nagyon régen látott már csinosan felöltözve, ne adj isten kisminkelve. (Bár nyáron ugyan hordtam szoknyát, de a hét nagy részében mégiscsak itthoni ruhákban vagyok.)

Sajnos azt veszem észre, hogy egyre több olyan tartalmat nézeget a neten, ahol pucér csajok vannak és utcán is jobban megfordul más nők után.


2011. nov. 28. 22:11
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
82%

Én nem nő vagyok, csak házas ember már 17 éve.

A feleségem szintén GYES-en van már 10 éve (sajnos), itthon ő is melegítőben van télen, bár nem a legsilányabban. Nyáron kis mini ruhái vannak azokban szoktam látni itthon.

Ha "emberek közé" megy, akkor átöltözik, megigazítja a haját, és némi sminket is feltesz (kis korrektor, szemspirál) ezt látom is rajta ha este haza érkezem. Emberek közé: vagyis boltba, óvodába, iskolába a gyerekekért. Sajnos máshová nem nagyon jár...

Néha meglepem egy hálóinggel vagy bugyival ha újdonságra vágyom...

:)

2011. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Érdekes dolog ez, mert a férjem nem szereti ha én sminkelek, sosem engedte, hogy fehér nadrágot vegyek, de hány fehér nacis csaj után megfordult nyáron!
2011. nov. 28. 22:40
 13/52 anonim ***** válasza:
39%
Fekete cicanadrág, olyan amit utcára is hordanak, de pamut. Ehhez bokáig érő zokni, női póló. Ha hideg van, akkor kardigán, de nem sportos, hanem olyan, ami elmegy utcára is, viszont kényelmes és jó az anyaga.
2011. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
94%
Sosem ENGEDTE? Ezt bírom mikor valakinek az életéhez a házastársa engedélye kell...
2011. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Próbáltam mindig a kedvére tenni.

Most sem szólt, hogy nem tetszik neki az öltözködésem, csak érzem, hogy nem vagyok számára kívánatos így (valahol megértem).

Másrészt, igen, kezdek lázadozni kcsit, talán a sok itthon töltött idő, vagy ki tudja miért.

2011. nov. 28. 22:57
 16/52 anonim ***** válasza:
85%
Én rettegek az ilyen élettől.
2011. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
81%
Kényelmesen is fel lehet csinosabban öltözni. Én cicanadrágban vagyok itthon, hozzá egy hosszabb majó, vagy póló( de csinosabb, női) ha fázom egy kardigán rá. Nem csak melegítő meg kosztüm létezik. Amúgy meg járjatok el otthonról, mehettek a babával is, egy sütire, egy kávézóba, étterembe.
2011. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
92%

Hú, akkor én lehet, hogy marslakó leszek... Itthon vagyok a nagyobb babával és várjuk a tesót.

Igyekszem mindig vállalhatóan kinézni, egyszerűen sz.rul érezném magam kinyúlt melegítőben még itthon is. A régebbi kényelmes, de már kissé viseltes farmerokat meg női pólókat használom el itthon. Nem is kelt olyan igénytelen benyomást, mint a melegítő, de nem is kár már értük. Meg hát melegítőből is van olyan, amiben nem slampos az ember. Nike gatyákat 5 éve nem tudom úgy elhordani, hogy látszódjon rajtuk, és csini egyenes szárú testhez álló fazonok. Mondjuk egy ilyenhez ha felveszel vmi normálisabb pólót, szerintem már nem olyan szörnyű a helyzet. Meg én akkor is felöltözöm normális ruhába a babával együtt, ha csak a boltba vagy a játszóra megyünk. (Azért nyilván nem kosztüm tűsarkúval, mert a gyerek után rohangálni is kell :) ) Jobb lesz tőle a hangulatom, az önbizalmam, minden.

Elő szoktam venni időnként a csini fehérneműket is, a hatás nem marad el :) Ezek apróságok, de nagyon sok múlik rajtuk.

Cserébe belefér, hogy néha még az alvás utáni elkent szemfestékre meg borzas hajra is azt mondja, hogy szexi.

2011. nov. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
31%

Pasiként írom:

Elkövetted azt a hibát, amelyiket nagyon sok nő elkövet!

Azaz elhanyagolt vagy odahaza és még te csodálkozol, hogy a pasid megnézi a jobb csajokat.


Gondolom, hogy az egész napodat kitölti a sok-sok szappanopera a TV-ben, és már estére "nincsen erőd" kicsit "kinézni"


Így nincsen nehéz dolga a párodnak, hogy nálad csinosabb nőt találjon!

A sok-sok nő, meg vadászik ám a normális pasikra!


Mégis mire számítasz??

Tudod kb. ugyanaz van minden bugyiban, csak más körülötte a csomagolás!!

A csinosabb, a szexisebb, mindent visz!!


Te meg otthon panaszkodjál csak továbbra is,

az ócska melegítődben!!

2011. nov. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
36%

tunika + leggings. van olyan kényelmes, mint a melegítő, meleg is, és jól is néz ki. pl. ilyenek: [link]


01:06-os válaszolóról meg van egy olyan érzésem, hogy egy kopaszodó sörhasú faszi, akire a kérdező fél pillantást se pazarolna :D

2011. nov. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!