Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem folyton csak az...

A férjem folyton csak az elnyűtt melegítőimben lát. Ti mit viseltek otton?

Figyelt kérdés

Gyeden vagyok, alig járok el itthonról. A férjem, amikor hazajön a munkából, én itthon vagyok és itthoni ruhában, azaz melegítőben vagyok. Szinte sosem lát másban már évek óta, csak ha nagy ritkán elmegyünk hétvégén valahová, pl. vásárolni. Nagyon régen látott már csinosan felöltözve, ne adj isten kisminkelve. (Bár nyáron ugyan hordtam szoknyát, de a hét nagy részében mégiscsak itthoni ruhákban vagyok.)

Sajnos azt veszem észre, hogy egyre több olyan tartalmat nézeget a neten, ahol pucér csajok vannak és utcán is jobban megfordul más nők után.


2011. nov. 28. 22:11
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
96%

Én is itthon vagyok a picivel, hálóing, melegítő, itthoni póló, no smink, néha no fésülködés... Nem élem meg tragédiának, ő hazajön munka után, leszaggatja magáról a nyakkendőt, inget, nadrágot, és egy szál alsógatyában flangál. Ha elmegyünk valahova, akkor szoktunk normálisan felöltözni, és ez tök elég mindkettőnknek.


Én ugyan úgy szeretem őt itthoni göncben, és ő is így van velem :)

2011. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Melegítőt. Arra azért figyeltem, hogy ne a rongyos, kitérdesedett legyen, de nem hiszem, hogy otthon magassarkúban-kiskosztümben kellene a gyerekkel társasozni,kapálni, mosni, tyúkot ganézni :D.
2011. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
nekem reggel az első dolog az hogy sminkelek (ez valamilyen szinten hobbim is) nem szeretek smink nélkül lenni napközben. ha nem megyek sehova aznap akkor lehet hogy melegítőben vagyok, de sokszor azért felveszek egy farmert egy kényelmes de szép felsőt. attól még hogy otthon vagy igenis adhatsz magadra, csak rajtad múlik. na meg vegyél szép fehérneműket, fűző, harisnyatartó stb..a férjed rögtön téged fog nézni a netes csajok helyett :)
2011. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek!

Igen ritkán szánok pénzt arra, hogy magamra költsek, mármint ruhára. Annyi más kiadás van, amit fedezni kell, hogy évek óta ugyanazokat a melegítőket viselem itthonra, és valóban, én is érzem, hogy gáz, de még nem jutottam oda, hogy lecserélhetném. Elég fázós vagyok, egy szál pólóban kifagynék itthon, pulóver mindenképpen kell. Az meg nem annyira csinos. A cicanaci valóban sokat dobna, meg egy szép kardigán. Köszönöm a tippeket!! Igyekszem változtatni, amíg nem késő, mindkettőnk érdekében.

2011. nov. 29. 13:14
 35/52 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nő létedre furi, hogy több éves, elnyúlt melegítőben flangálsz otthon annak ellenére, hogy baba van. Ennek ellenére nem kell elhanyagolni magad, szerintem a férjed ennek okán nézeget a neten pucér csajokat és fordul meg az utcán nők után.

Nem kell méreg drága cuccokat venned, ahhoz, hogy jól néz ki, egy kínai áruházban is fellehet öltözni csinosan.

Én is itthon vagyok jelenleg a picinkkel, de ennek ellenére figyelek a külsőmre. Egy kényelmes (NEM elnyúlt, kopott) farmer, egy csinos felsővel, egy kis szempilla spirál és meg is vagyok.

Hidd el a férfiak csak örülnek annak, ha a feleségük gyerek után sem hanyagolja el magát, hanem ugyan úgy odafigyel a megjelenésére.

Saját tapasztalat!

Szóval próbálj megváltozni, mert nem fog sok jóhoz vezetni! Sok sikert!

2011. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim válasza:
én ugyan úgy öltözök és sminkelem magam mintha mennék valahova...nekem fontos hogy hogyan nézek ki..mindig adok magamra mert akárki jöhet.....és nem szeretném ha úgy látna mint egy csövest..
2011. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Az összes hozzászólást nem olvastam el, elnézést ha ismétlek valakit:

Én most télen vastag (100 den) leggingseket hordok, aminek az alja csipkés, hozzá hosszú, a derekamat is takaró mintás-sexys pamutpólót + pihepuha kardigánokat. Mellé itthonra is sminkelek nagyon visszafogottan (csak szempillaspirál és egy kis pirosító), és a hajam mindig rendben van. A körmömet lakkozom - na persze a mosogatást annyira nem szereti, de nem érdekel, nőies akarok lenni itthon is. Ékszerezni: feltűnő fülbevaló, esetleg a hajamba dísz. Ezek szépek, de egyáltalán nincsenek útban házimunka közben.

2011. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
34%

Nem olvastam végig, de ha valakiből csak azért kiszeret a párja, mert melegítőben van otthon, akkor annak úgy kell. Nem hiszem, hogy ez ok lenne a szétmenésre-elhidegülésre...

Én most per pill bugyiban, meg egy bársonyos anyagú piros köntösben vagyok, a hajmban pánt, össze van fogva...

Párom: ÁÁÁÁÁ mert csak a ruha teszi az embert????!!!

Ez az Ő meglátása :)

23N

2011. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
46%

Nem az öltözéke miatt szeretem a barátom.Lehet öltönyben,melós szerkóban,ami teljesen retkes vagy bármiben,akkor is Ő lesz a mindenem és ez fordítva is így van.Éppen mai nap jött haza hamarabb,így még a kinti munkás öltözékemben voltam(otthoni szerkók legallja) és még így is nagy örömmel ölelgetett ,puszilgatott. :)

Kérdésre is válaszoljak...Melegítő,póló-kényelemre utazom.Viszont,ha megyünk vagy megyek valamerre,akkor mindent bevetek :)

2011. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

Szerintem néhány válaszoló nem érti, amiről a kérdés szól...

Persze hogy otthon meg kényelem meg praktikum, meg nem nagyestélyiben visszük a gyereket a játszótérre. Én is az a fajta vagyok, aki még a boltba se megy le úgy, hogy legalább egy farmer meg vmi normális (nem lyukas, nem foltos) felső meg szemkontúr és spirál. A gyereket se az alvós kezeslábas rugiban viszem emberek közé.

Volt már aki hülyének nézett, amiért a hófehér adidas melegítőfelsőben főztem pl, de elmeséltem, hogy ha ráfröcsög a pörkölt és leöntöm vörösborral, az is gyönyörűen kijön belőle, mert olyan az anyaga, és persze nem is nyúlik meg nem fakul meg. Meg így játszótérre menni is lehet, mégse kell úgy éreznem, hogy az ezer éves lestrapált cuccban vagyok, még ha az adott darab ezer éves is, csak jól bírja. Ha az ember ügyes, nem is kerülnek többe a normális cuccok a gagyiknál. Mi pl turizni szoktunk és külföldi webáruházakból rendelünk. Így látszólag qva sokat költünk öltözködésre, pedig sokszor olcsóbb így, mint a kínai piac...

2011. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!