Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem folyton csak az...

A férjem folyton csak az elnyűtt melegítőimben lát. Ti mit viseltek otton?

Figyelt kérdés

Gyeden vagyok, alig járok el itthonról. A férjem, amikor hazajön a munkából, én itthon vagyok és itthoni ruhában, azaz melegítőben vagyok. Szinte sosem lát másban már évek óta, csak ha nagy ritkán elmegyünk hétvégén valahová, pl. vásárolni. Nagyon régen látott már csinosan felöltözve, ne adj isten kisminkelve. (Bár nyáron ugyan hordtam szoknyát, de a hét nagy részében mégiscsak itthoni ruhákban vagyok.)

Sajnos azt veszem észre, hogy egyre több olyan tartalmat nézeget a neten, ahol pucér csajok vannak és utcán is jobban megfordul más nők után.


2011. nov. 28. 22:11
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
94%
Akkor marha egyszerű, öltözz fel csinosabban. Ha máskor nem, hát a sétákhoz.
2011. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
34%
Én elnyűtt melegítőt. Ő is. Az otthon azért otthon, mert kényelmesen akarok lenni, nem kiskosztümben feszíteni. Egyikünket sem zavarja.
2011. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
71%
Otthon én is és a párom is a kényelmet szereti.Így mindketten kényelmes melegítőben vagyunk..Sminkelni sem sminkelem magam,bár azt amúgy sem szoktam..
2011. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg vegyél pár új csini melegítőt, ami nincs kitérdelve. DE mi is melegítőben vagyunk itthon. Igaza van az előzőnek, a kiskosztüm nem otthonra van szánva...
2011. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
84%
Akkor sem normális, hogy évek óta nem látott valami izgatóbb szerkóban. Neked is szerintem jót tesz, hogy igazi nőnek érezheted magad és neki is. Hetente egyszer simán lehet kettesben tölteni egy estét és akkor normálisan felöltöztök:)
2011. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
A férjem még itthon is a jobb dolgokat szereti magára húzni. Sosem vesz fel pl. melegítő alsót. Inkább hordja a régi farmerját, meg egy pulóvert, mert abban még mindig jobban néz ki. Én meg hót slampos vagyok így mellette. Pedig szerintem a melegítő az igazán kényelmes itthonra, nem a farmer, de őt nem tudom meggyőzni, nem vesz fel melegítőt. De ha ő maga így elítéli a melegítőt, hogy fel nem venné, akkor mi lehet rólam a véleménye, hogy szinte mindig abban lát. Nem mondja, de...
2011. nov. 28. 22:21
 7/52 anonim ***** válasza:
89%
Ha gyeden vagy, akkor biztos jártok sétálni a kicsivel. Szerezz be rá praktikus, de csinos ruhákat, és legyél abban otthon is. Egy méretedben lévő farmer, ami jól áll, de nem olyan szűk, hogy kényelmetlen legyen. Sima ujjatlan, aminek van dekoltázsa, rá egy kötött kardigán, vagy horgolt hosszú ujjú. Vagy simán járjatok el többet otthonról, és akkor csípd ki magad mindig rendesen. Heti egy este/délután, addig a mama/barátnő vigyáz a gyerekre.
2011. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
A gyerekekre nincs aki vigyázzon, esténként meg olyan fáradt, hogy nem lehet elrángatni sehova, hétvégén is alig.
2011. nov. 28. 22:23
 9/52 A kérdező kommentje:

Igen, ezt kellene tenni:)

Próbáltam már azt, hogy ha valahonnan hazajöttünk, akkor abban a ruhában maradtam, de ilyenkor történik mindig valami, ráöntök valamit, a gyerek összefogja túrórudis kézzel, stb. Ezért is szoktam meg azt, hogy amint hazaérek, átöltözök itthoni ruhába.

2011. nov. 28. 22:26
 10/52 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak lusta átöltözni ? Sok férfira úgy kell rászólni, hogy át lehet ám öltözni itthonra, hogy ne az egész nap amiben volt cuccban legyen.

Vagy ez otthoni szerkó neki ?

Valszeg nem izgul be látványodra, de elvileg nem is arra kellene, vagyis nem csak arra. Szerintem legfeljebb vegyél valami új melegítőt, ne legyen slampos, esetleg valami szűkebb, de kényelmes felsőt. Nyárra több ötlet lenne, de télen csak jobbanf elöltözik az ember. Ha boltba mentek (még ha úgy gondolod minek is) de csak öltözz fel normálisabban. Lehet te is jobban fogod magad érezni a bőrödben, ha másért nem, hogy érte teszed, hát ha még észre is veszi, hát még ha meg is említi, az már csúcs lenne . :-)

Én melegítőben pólóban vagyok, és híztam is. Nálunk a kényelmesség a lényeg a férjemnek is. Inkább ami kicsit mindkettőnket zavar, hogy adhatnék le a kilóimból. De nem sértődök ezen meg, mert én is látom. Ez van. Holnaptól megint diéta :-)

2011. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!