Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem folyton csak az...

A férjem folyton csak az elnyűtt melegítőimben lát. Ti mit viseltek otton?

Figyelt kérdés

Gyeden vagyok, alig járok el itthonról. A férjem, amikor hazajön a munkából, én itthon vagyok és itthoni ruhában, azaz melegítőben vagyok. Szinte sosem lát másban már évek óta, csak ha nagy ritkán elmegyünk hétvégén valahová, pl. vásárolni. Nagyon régen látott már csinosan felöltözve, ne adj isten kisminkelve. (Bár nyáron ugyan hordtam szoknyát, de a hét nagy részében mégiscsak itthoni ruhákban vagyok.)

Sajnos azt veszem észre, hogy egyre több olyan tartalmat nézeget a neten, ahol pucér csajok vannak és utcán is jobban megfordul más nők után.


2011. nov. 28. 22:11
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Én direkt otthoni ruha célra vettem indiai boltban, nagyon olcsón, de szuper jó kis ruhákat, felsőket, nadrágokat. Kényelmesek és nagyon nőiesek. Turkálóban is vettem csinos, kényelmes farmert (bár farmerből nem könnyű jó szabást kifogni turiban), és sok jó színes, csinos pólót, felsőt. Próbáld ki, a saját otthoni jókedvedért :)
2011. nov. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

Melegitőben vagyok itthon,nekem ez kényelmes.Nem tudnám elképzelni magam itthon kirittyentve.

Ha mondjuk nem kellene semmit csinálnom akkor okés,felöltöznék szépen.

2011. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
kényelmes macinacit...és valami csini, de kényelmes felsőt, szigorúan melltartó nélkül, attól függetlenül hogy nagy 90/D-s cickóim vannak.. :) a férjem még sosem panaszkodott, sőt más nőre rá sem nézett "úgy"....sem a neten, sem az utcán, sem a melóhelyén... :) 27/nő (8 éve együtt)
2011. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
46%
01:06...te nem férfi vagy, hanem egy gyökér.
2011. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
86%
Passzos fehér atlétát, hol csak bugyival, hol passzos shorttal, hol melegítővel. Nem rittyentem ki magam, de azért nem nézek ki úgy, mint egy ágrólszakadt igénytelen nőszemély...
2011. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
86%

Azért annak a férfinak üzenném hogy (01.06)hogy csak 1 hónapot cseréjen a feleségével aki otthon vagy gyeden a kicsivel.Vagy cseréljen csak 2 hetet egy olyan anyukával aki esetleg 2-3 pici gyerekkel van otthon-Mindjárt megnézném hogy mennyire csípi ki magát,és mennyire tartja ráérősnek a nők napjait..

Kedves kérdező.Én is melegítőben vagyok ahogy a férjem is amikor hazaér.De ez nem jelenti azt hogy szakadt,koszos,büdös melegítőbe lennék.

Egy normális,elfogadható és ami a lényeges kényelmes ruhadarab van rajtam.Amiben lehet főzni,takarítani,és és akár lehet polcot szerelni is...Egy anyuka akinek kisgyermeke van nem fog tudni kiskosztümben és kisminkelve csúszni-mászni a padlón mert éppen a kisgyermekével játszik..Arról nem is beszélve,hogy a gyerekek kis korban sokszor szeretnek az anyjukat ölelgetni ,puszilgatni.

2011. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
cseréljen javítva**
2011. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
81%

Azért melegítő és melegítő között is van különbség! Nekem csinos, szűk fazonú nacijaim vannak, amik amellett, hogy nagyon kényelmesek és nem sajnálom őket, pont ott feszülnek, ahol kell :)

Hozzá olyan felsőket szoktam felvenni, amit egykor utcára is hordtam, de már meguntam. Ezek is jó fazonú, csini felsők, semmi bajuk, nem lyukasak, nem foltosak, sem szakadtak, egyszerűen már csak nem hordom utcára őket.

De tegnap pl. cicanacit vettem fel este és egyből megvolt a hatása a páromnál :))))

Amúgy én azt csináltam egy időben, hogy mielőtt hazajött a párom, gyorsan átöltöztem, megfésülködtem és beillatosítottam magam. Mostanában leszoktam róla, mert úgy látom, hogy neki ezek a dolgok nem fontosak, nem kapom vissza őket. Akkor meg minek törjem magam????

2011. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
45%
Én nagyon oda szoktam figyelni, hogy hogyan nézek ki otthon. Emlékszem mikor munkanélküli voltam pár hónapig, és minden reggel párom szépen felöltözött, felvett az öltönyét, és csinosan elindult a munkába, én meg maradtam a piszamámban..:( na egy idő után azt éreztem, hogy nekem ez már rossz, így sokszor én is ugyan akkor keltem fel mint ő, én ugyanúgy felöltöztem, összeszedtem magam, és ő ment dolgozni, délután, este felé mikor hazaért akkor is szépen felvoltam öltözve...szerintem nagyon fontos, hogy figyeljünk erre mi, nők, mert akarva akaratlanul is de a férfi kifelé fog kacsingatni...
2011. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

Este szexi kombiné a köntös alá,és ha a gyerekek elpihennek,mutasd meg neki.Találj ki ilyen apró meglepetéseket,amiket tudod,hogy szeret.Én pl itthon is sokszor vagyok farmerben.Vagy mire hazaér a párom kicsit rendbeszedem magam.Még egy nálunk jól bevált módszer,ha veszel fehérneműt,vegyél kicsit szexisebb stílusút és mielőtt hazaér munkából,tegyél neki említést róla sms-ben.

Az meg még nem a világ vége,hogy a neten olyan képeket nézeget,csak mértékkel tegye és tartson tiszteletben azzal,hogy a te jelenlétedben nem azokat nézegeti,hanem téged.

2011. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!