Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem folyton csak az...

A férjem folyton csak az elnyűtt melegítőimben lát. Ti mit viseltek otton?

Figyelt kérdés

Gyeden vagyok, alig járok el itthonról. A férjem, amikor hazajön a munkából, én itthon vagyok és itthoni ruhában, azaz melegítőben vagyok. Szinte sosem lát másban már évek óta, csak ha nagy ritkán elmegyünk hétvégén valahová, pl. vásárolni. Nagyon régen látott már csinosan felöltözve, ne adj isten kisminkelve. (Bár nyáron ugyan hordtam szoknyát, de a hét nagy részében mégiscsak itthoni ruhákban vagyok.)

Sajnos azt veszem észre, hogy egyre több olyan tartalmat nézeget a neten, ahol pucér csajok vannak és utcán is jobban megfordul más nők után.


2011. nov. 28. 22:11
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Ha annyira nincs pénzed, akkor meg fogsz egy tűt meg egy kis cérnát és beszűkíted a dolgokat, legalább ne lógjon rajtad. Ha jól áll és még nem szakadt, mindegy hány ezer éves.
2011. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
60%
másrészt, aki nem értené, nem a ruha teszi az embert, de mikor az asszony otthon van évek óta és csak pecsétes kinyúlt pólókban meg topis melegítőben látható már évek óta azért szerintem nem kell csodálkozni, ha férfi elkezd megnézni másokat, mert ott a csomagolás is érdekes. Én is megnézném, ha férjem állandóan azokban a nagypapás melegítőkben látnám évekig, amiktől rosszul vagyok. Úgy lóg a lába közt, mint aki teleszarta, a póló is kinyúlt nyakú igénytelen, mintha nem tudom honnan mászott volna elő. Tudom jól, hogy jól néz ki, meg rendesen is fel tud öltözni, épp ezért elviselem, hogy itthon így mászkál sokszor, bár az az igazság, hogy egy kazal ilyen okádék nadrágját már kihajítottam, de még így is van, de ha nem is látnám normális ruhában sosem biztos elkezdeném megbámulni azokat, akiket lehet úgy látni. Az emberek szeretik a szépet.
2011. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
80%
+ Szerintem a legnagyobb hiba amit el lehet követni, az jó ez még itthonra. Nem érdekes, hogy a vadidegeneknek tartogatjuk a legjobb ruháinkat a párunk meg le van szarva? Mert a szépből nem csak kényelmetlen létezik, szépen is lehet kényelmesben lenni.
2011. nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
28%

01:06


Sajnos teljesen igaza van!!

A sok otthonülő tramplinak, meg persze, hogy nem tetszik,

ha megmondja valaki az igazat!!

2011. dec. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
01:06-nak a stílusával volt baj, azzal szerintem mindenki egyetért, hogy a párunk kedvéért érdemesebb szépnek lenni, mint a munkatársak meg a félévente egyszer beeső rokonok kedvéért. látod, a kérdező is tetszeni akar a férjének, azért tette fel a kérdést.
2011. dec. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

00:44-es: ezek szerint a gyermeknevelő anyák, akik GYES-en, GYED-en vannak otthon, azok tramplik? Az lennék, csak mert inkább a gyerekemnek veszem meg, amire szüksége van, magamat hátrébb sorolva?

Szerinted az általad istenített korábbi hozzászólónak teljesen igaza van? Szerintetek egy két gyermekes anyukának olyan millió ideje van, hogy egész nap lehet a TV-t bámulni?

Tudod, cserélnék én veletek, akik éjfél után még ráértek a számítógép előtt ülni és idegeneket cseszegetni! Habár, nem. Sosem szeretnék (és nem is leszek!) akkora tahó lenni, mint ti, akiknek fogalmuk sincs ilyen dolgokról!

Menjetek máshová, anyaszomorítók!

2011. dec. 2. 13:33
 47/52 anonim ***** válasza:
55%
Kedves kérdező, az aki még a haját sem fésüli meg, a gyerek miatt nincs időm kifogással, az igen is egy trampli. Fésülködni egy percbe telik! Ha más nem szarás közben megcsinálod! De nézz be az ilyen kérdésekhez, hányan sírnak, hogy zsíros fésületlen hajjal van egy hétig is, mert nem ér rá.
2011. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Már megint képzelődsz. Olvasd már vissza a kérdésemet és a kommentjeimet, hol van benne panasz a hajamra vonatkozóan? Lehet, hogy más válaszadó írt erről, én konkrétan nem.

Tény, hogy régi melegítőim vannak, ettől még nem mondanám magam tramplinak. Ha kimegyek az utcára, normálisan felöltözök, még a boltig is, noha a férjem olyankor nem lát, mert ő akkor dolgozik. Napközben ő végzi az ő munkáját én meg a sajátomat. Ellátom, nevelem a gyerekeket és vezetem a háztartást. Ezekhez az itthoni tevékenységekhez úgy gondolom, nem való a jobb öltözék, kényelmi szempontból is a melegítő előnyös.

Mint írtam is, zavar, hogy ilyen holmikban lát itthon a férjem, és igyekszem ezen változtatni, amint a pénztárcám lehetővé teszi.

Mindenesetre ne ítélkezz olyanok fölött, akiknek egyetlen napját sem élted át!

És válts stílust, kérlek.

2011. dec. 2. 20:30
 49/52 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező!

Egész ideológiát gyártasz a saját -téves- álláspontodhoz!!

Azt hiszed, hogy a két gyerek kipipálva, és te mint a "nagy magyar anya" már nyugodt lehetsz, hiszen révbe értél.

Kész a karrier, hiszen eltart a férjed, meg az állam!

Az állam alatt azonban értsd azokat is, akik itt hozzászólnak!

Tudod az ő adóforintjuk is kell ahhoz, hogy te otthon legyél évekig gyesen v. gyeden!!

Tehát ne oktassad ki azt, aki nem ért veled egyet, mert JOGA VAN HOZZÁ!!

Ráadásul még abba is belekötsz, hogy hány órakor írják a válaszukat??

Talán egész nap dolgoztak?! Nem?

Persze neked a munkáról nem lehetnek fogalmaid, hiszen egész napodat annyira kitölti a két gyerek,

hogy még a szar*os tréningruhádat sem vagy képes levenni estére, a férjed kedvéért.

De majd rájössz, amikor lecserél, mert ráun az elhanyagolt ápolatlan feleségére...

...és az utca tele van ápolt, csinos, kedves, mosolygó lányokkal!

...és egyik sem ócska kitérdelt tréningruhában mászkál!!


Végezetül.

Fogadjunk, hogy annak idején amikor még "vadásztál", nem kitérdelt és pecsétes tréningruhában csábítottad el a párodat?!

2011. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
A tramplit nem is te kaptad meg egyedül, hanem az összes aki lepontozza, hogy igenis számít hogy néztek ki.
2011. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!