Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?

Mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés
38 éves 3 gyereke van. van egy 18. egy 16 és egy 13 (én). és minden második héten elmegy bulizni 7től-hajnalig. én megértem hogy ki kell eresztenie a gőzt de szerintem ezt már nem kellene. délután a barátnőkkel egy tea belefér de ez. főleg hogy múlt héten egy disco-ba mentek az icebeach-re. milyen gáz lehetett már ? egy lassan 40 éves nő a 16-18 éves emberek között. a másik hogy megcsalja apámat. amúgy apám se jobb . ő reggeltől estig ordibál,tör-zúz stb. velük már beszélni nem lehet .. mondtam már nekik hogy , elhagyom őket , mamámhoz költözök,mondtam hogy rossz hatással van ránk, hogy ezzel az egész családot égetik, meg mindent mondtam de leszarják. mit csináljak anyámmal?
2011. nov. 22. 18:04
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
68%

Csak hogy az ő anyjának az a szórakozás, ha részeg... erről van szó, én ezt ítélem el, nem azt, hogy valaki normális, tartalmas életet él. Olvasd már el mit írtam! Én is eljárok otthonról, egyedül is, férjemmel is, családi programokat is csinálunk. És szerintem sokkal inkább nő vagyok, mint az, aki részegen bulizik a 18 évesek között.

DE!!!!!!

Ez a nő elhanyagolja a családját, mert nem főz, meg takarít, hanem a gyerekeivel csináltatja meg. Ez a nő lejáratja magát, mert reggel 7-kor részegen megy haza. Milyen példa ő a gyerekeinek?

2011. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!