Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?

Mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés
38 éves 3 gyereke van. van egy 18. egy 16 és egy 13 (én). és minden második héten elmegy bulizni 7től-hajnalig. én megértem hogy ki kell eresztenie a gőzt de szerintem ezt már nem kellene. délután a barátnőkkel egy tea belefér de ez. főleg hogy múlt héten egy disco-ba mentek az icebeach-re. milyen gáz lehetett már ? egy lassan 40 éves nő a 16-18 éves emberek között. a másik hogy megcsalja apámat. amúgy apám se jobb . ő reggeltől estig ordibál,tör-zúz stb. velük már beszélni nem lehet .. mondtam már nekik hogy , elhagyom őket , mamámhoz költözök,mondtam hogy rossz hatással van ránk, hogy ezzel az egész családot égetik, meg mindent mondtam de leszarják. mit csináljak anyámmal?
2011. nov. 22. 18:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
22%

Azért neked is fura értékrended van, hogy elsőnek a bulizást, másodiknak a házasságtörést említed meg.

Egyébként meg nehogy már te akard megmondani, hogy hogyan érezze jól magát!

2011. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
hát azért szerintem van 1 kis beleszólásom...
2011. nov. 22. 18:10
 3/41 anonim ***** válasza:
24%
Miért?
2011. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
mert nekem az számít hogy egy diszkóba megy vagy teázni. hogy berúgva jön haza vagy nem.
2011. nov. 22. 18:12
 5/41 anonim ***** válasza:
téged tényleg jobban zavar a bulizás, mint a hűtlenség... Oké bulizásról annyit, hogy érezze jól magát, neki sem lehet könnyű dühöngő pasi mellett... A házasságtörésbe meg nem igazán szólhatsz bele.
2011. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy iszik, de azért, mert diszkóba jár, nem kellene berúgnia. Erről beszélhetnél vele.


De azért lásd be, nem állhatsz elé, hogy: "Áthívhatod a barátnőidet teázni, de bulizni nem mehetsz el és punktum."

2011. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
szóval haggyam békén anyámat? szarjam le?
2011. nov. 22. 18:14
 8/41 anonim ***** válasza:
Te voltál már discóban? Ha igen, akkor tudhatnád, hogy ott minden korosztály jelen van. 15 évestől a 45-50-ig. Akkor mi a gond? Inkább örülnél, hogy ilyen fiatalos anyukád van. Egyébként is, nem az anyja vagy, hanem a gyereke. Semmi beleszólásod abba, hogy hova megy, hova nem. (kivéve, ha szülői értekezlet).
2011. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
én már voltam igen diszkóba de nem az ice beach-on. ez olyan mint ha a te ismerőseid elmennének minden pénteken valamilyen helyre erre a te anyád is meg jelenne ott. ok élehet hogy be engedik mert elmúlt 18 de szerintem te se örülnél hogy a te barátid között iszogat az anyád
2011. nov. 22. 18:20
 10/41 anonim ***** válasza:
Tudodd az a problema, hogy az a megszokott, vagy elfogadott, ami azert nem annyira termeszetes, hogy egy asszonynak mar csak a konyhaban es a mosokonyhaban a helye, de ez valojaban nem igy van, mivel ffiatal, es amikor mar szuksege van kikapcsolodasra, akkor elmegy es relaxal, mivel szeret tancolni. Ez meg mindig jobb, mintha otthon maradna es torne, zuzna, amit a papad nem tort ossze, a mamad fejezne be. Szerinten az lenne a jo megoldas, ha a papad is vele tartana, vagy masfajta hobbit talalna. Egyebkent ez a szuleid elete, tehat discoban belepes kortalan!
2011. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!