Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?

Mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés
38 éves 3 gyereke van. van egy 18. egy 16 és egy 13 (én). és minden második héten elmegy bulizni 7től-hajnalig. én megértem hogy ki kell eresztenie a gőzt de szerintem ezt már nem kellene. délután a barátnőkkel egy tea belefér de ez. főleg hogy múlt héten egy disco-ba mentek az icebeach-re. milyen gáz lehetett már ? egy lassan 40 éves nő a 16-18 éves emberek között. a másik hogy megcsalja apámat. amúgy apám se jobb . ő reggeltől estig ordibál,tör-zúz stb. velük már beszélni nem lehet .. mondtam már nekik hogy , elhagyom őket , mamámhoz költözök,mondtam hogy rossz hatással van ránk, hogy ezzel az egész családot égetik, meg mindent mondtam de leszarják. mit csináljak anyámmal?
2011. nov. 22. 18:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Na, látod, majdnem mindenki ugyanazt írja. AKKOR? Szerinted véletlen?
2011. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
hát vagy véletlen vagy meg 1 ember nem bírja elolvasni a többi kommentet. vajon melyik?
2011. nov. 22. 19:50
 33/41 anonim ***** válasza:
0%

Nem az a baj, hogy eljár otthonról, hanem, hogy nem úgy viselkedik, ahogy egy felnőtt embernek kéne. Lejáratja magát is, meg a családját is...

És igen, joga van kikapcsolódni, de basszus van kötelessége is. Fel kéne nevelnie a gyerekeit, az anyjuknak kéne lennie, mert most éppenséggel szerintem elég távol áll a jó anyától.

Az meg már bocs, de vicc, hogy azért menekül a piába, mert a férje tör zúz. Ja ba.meg, szenvedjenek csak a gyerekeim, mert én inkább beb@szok bánatomban. Szép kis anya az ilyen. Ha olyan ótvar szar neki otthon, akkor lépjen le az agresszív férje mellől a gyerekeivel, ne tetézze a bajt a vállalhatatlan viselkedésével.

2011. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
amúgy nem annyira agresszív az apám . sose vert meg ilyenek csak tör zúz és ordibál .
2011. nov. 22. 19:56
 35/41 anonim ***** válasza:

jaaaj gyermekem, az irish catben még 50 éves .aszatlan nőket is látok mulatni. na az gáááz. :)


anyukád nem fog változni, ha nem tetszik, és nem érzed így jól magad, akkor menj a nagyszüleidhez, ők tuti nem járnak bulizni. :P

2011. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
51%

tör zúz és ordibál


Mért nem apud viselkesdésdével kezdesz valamit

az évek során nyilván jó apád idegileg tacsra vágta anyudat ezért menekül a fiatalsdágába.

Mért ne menekülne 3 önző és érzéketlen gyerektől akik mellet még cseléd is.

2011. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
59%

Hát én nem érzem cselédnek magam csak azért mert nem részeg ku.rváskodom a 18 évesek között a discóban. Pontozzál csak le, gratulálok, magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt azzal, hogy helyesled, ha valaki elhanyagolja a gyerekeit, és szánalmasan viselkedik. A gyerekeket nem halomra szülni kell, hanem felnevelni, értékrendet állítani fel nekik. Ha egy gyerek neveletlen, akkor arról a tetves ku.rva anyja tehet, aki részegen du.gatja magát a discóban, ahelyett, hogy kezdene valamit az életével. Ezért tart itt ez az ország, mert az ilyen retkek halomra szülik a kölyköket, és akkor még van aki egyet is ért a viselkedésükkel. Szégyen, hogy egy gyereknek olyan családban kell felnőnie, ahol az apa tör zúz, az anya meg egy alkoholista ku.rva. Az nem önzőség, hogy egy 13 éves igényli a szülei törődését.

És milyen kib@szott nagy indok, gratulálok, hogy szegény anyucikának de szar az apa mellett. Hát el is lehet ám hagyni azt, aki nem felel meg nekünk, akit nem szeretünk. Az a megoldás, hogy ő is szar szülő lesz? És akkor a gyereke az önző???? Hát milyen anya az olyan, aki elmegy ku.rválkodni, meg részegen jön haza??? Mert megérdemli szegény, az apa a hibás... hát ja, és a gyerekei nem érdemelnének normális anyát???

Remélem nincs gyereked kedves utolsó, mert szegény majd éghet, amikor az osztálytársai az anyját ku.rogatják a discoban....

El sem hiszem, hogy ilyen emberek vannak.... fúúúú

2011. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Én 28 vagyok, van 2 gyerekem, és én is járok discóba.


-mert nem részeg ku.rváskodom a 18 évesek között a discóban.


Én sem, az, hogy megiszom egy-egy sört, vagy valami koktélt, vagy egy-két italt, attól nem rugok be, a kérdező sem írta, hogy az anyja totál részeg, csak azt, hogy becsíp. Aki nem bírja, annak 1 pohár is a fejébe száll. Az, hogy az ember néhány barátjával van ott, az nem azt jelenti, hogy kur@kodik. Bár lehet nálad ez azt jelenti, de nem mindenki bulizik úgy, ahogy te. A kérdező nem írja, hogy anyja ott csalja meg az apját, lehet az új pasinak semmi köze ahhoz. Ha meg meg akarja csalni, akkor bárhol ismerkedhet, akár a boltban is.


-hogy helyesled, ha valaki elhanyagolja a gyerekeit,


Nem helyeslem, de attól lehetek jó anya, és nem elhanyagoló, ha szombat este 10-hajnali 3-ig nem vagyok otthon. A gyerek egyébként is alszik ilyenkor.



-akkor még van aki egyet is ért a viselkedésükkel


igen, azt nem értem, hogy egy 38 éves nő miért ne szórakozhatna 1-2 itallal, mégha be is csíp alkalomadtán. Gondolom, nem hányta össze a disco-otthon útvonalat, illetve nem állították elő a rendőrök, mert önkívületben tört zúzott, illetve detoxban sem volt. Ettől nem lesz "az anya meg egy alkoholista ku.rva. "


-Az nem önzőség, hogy egy 13 éves igényli a szülei törődését.


Ez a természetes, hogy igényli, de gondolom nem éppen szombat éjjelenként van erre igénye.


-Hát el is lehet ám hagyni azt, aki nem felel meg nekünk, akit nem szeretünk.


Persze, ez csak ennyiből áll. Gyorsan veszek egy másik lakást, vagy kiveszek egy albit, és holnap költözöm. 1 fizetésből is vígan meg lehet élni a ami világban.


Utolsó előttinek igaza van, ha ilyen e helyzet, akkor inkább az apa viselkedésével kellene kezdeni valamit. Pl. leülni, és BESZÉLGETNI. Nem itt nyáverogni, innen senki sem tudja őket meghatni. Elmondani, mi a gond, és akkor talán lesz előrelépés.

2011. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
55%

Utoljára írom le, ha megérted, akkor jó, ha nem akkor hagyjuk...


NEM az a baj, hogy eljár szórakozni, én is el szoktam menni időnként, még táncolni is szoktam, képzeld, sőt egy-egy pohár alkohol is lecsúszik ilyenkor. DE, nem reggel 7-kor támolygok haza, ahogy a kérdező anyja, főleg nem részegen. Az nem mentség, hogy van akinek a kevés is megárt. Én is tudom, hol a határ, mást jelent a becsípve, ahogy te írtad, meg a részegen, ahogy a kérdező írta.

"amúgy meg anyám egyáltalán nem főz,takarít. az apám főz és mi takarítunk."

Hát akkor ez mi, ha nem elhanyagolja a családját???

Senki nem azt mondta egyébként sem, hogy egy anyának, akárhány éves, be kell zárkózni, és nem mehet el szórakozni. De egy felnőtt ember tudjon már viselkedni, az ég szerelmére. Igenis baromi ciki lenne nekem is, ha az anyám részegen bulizna azon a helyen, ahova a barátaim járnak. Kellemetlen lenne, és nem azért, mert anyám kimozdult otthonról (egyébként meg is teszi 55 éves kora létére, mégsem kellett soha szégyenkeznem miatta), hanem azért, mert lejáratja magát a viselkedésével.

Tudod az értelmes, felnőtt, felelősségteljes emberek azért tudnak ám úgy is szórakozni, hogy azzal nem teszik nevetségessé magukat. Mert szerintem egy 38 éves nő, részegen a 18 évesek között igenis szánalmas látvány, ha van gyereke, ha nincs.

Ja persze, soha, senki nem vált még el, ugye? Csak mert nehéz boldogulni egy fizetésből... hát tudod hányan megoldják? Egy szóval nem mondtam, hogy költözzön el, és vegyen sitty-sutty egy házat, lakást, akármit. Csak így lehet szerinted elválni?

Ráadásul én egy szóval sem mondtam, hogy az apa nem hibás a dologban, de nehogy már amiatt felmentsük az anyát, hogy apa jajj de agresszív... hát tudod mit, szerintem az én férjem is mérges lenne(mondjuk nem törne-zúzna), ha nem takarítanék, főznék otthon, és elhanyagolnám a gyerekeimet.

És ne mondd már nekem, hogy aki reggel 7-kor részegen hazaesik, azzal vasárnap bármit is lehet kezdeni. Nem éjjel igényli a törődést a gyerek, hanem másnap. Én pl legkésőbb 9-kor felkelek vasárnap, akkor is ha előtte kimozdultam otthonról. És meg lehet kövezni, nálunk vasárnap ebéd van az asztalon, amit ÉN főzök meg, tiszta, rendes a ház, mert közösen a férjemmel takarítunk(tehát ÉN is), és az én gyerekemnek biztos nem kell szégyenkeznie miattam sem most, sem 10 év múlva.

28 éves anyuka

2011. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Sokan belefulladnak a gyerekbe,elfeljtik hogy nők is,otthon a négyfal között irigykednek,fröcsögnek arra aki gyerek melett is él.És a szórakozás,nem egyenló a részegn dugatom magammal,csak egy rétegnek,kettő egy nő attól hogy szült még nő,nem kell zsákot húzni magára,unokatesomnak két gyereke van a párjával járnak koncertre,szinházba,dizsibe táncolni ha olyanjuk van,házibuliba ha kiakarják engedni a gőzt,kirándulni,gyerekestül,vagy gyerek mentesen.A gyerek nem betegszik bele,ha néha egyedül van,vagy más vigyáz rá,nem cukorból van,igy legalább önálló lesz,és nem olyan aki levegőt se tud venni a szülők nélkül.
2011. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!