Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok anyámmal nem...

Cskhe kérdése:

17 éves vagyok anyámmal nem igen jövök ki majd nem minden házi munkát én csinálok mosok takaritok stb ő nem sok mindent csinál ritkán főz és mindig piszkál mindnenért elmond minden dögnek stb tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
és engem ez lelkileg nagyon meg visel nagyon ki vagyok nem meg ismerkedtem egy nálam 22 évvel idösebb férfival aki nagyon kedves és mindenbe probál segiteni hogy kibirjam mig anyámmal kell laknom és anyám most közénk is állt . Meg probáltam elköztözni apukámhoz és anyám öngyilkoságal femyegetözött és nem tudom mit csinálajk?! Mert nem szeretném ha csinálna valamit magával
2011. nov. 19. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Anyukád mettől meddig dolgozik és te mettől meddig vagy iskolában?
2011. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne menekülj egy apád korabeli férfi karjaiba, mert megbánod később. Anyukád zsarolásának pedig ne engedj, ha akar valamit csinálni magával, az az ő gondja, nem a tiéd, és nem hinném, hogy tényleg megölné magát.
2011. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Apakomplexusod van. Nem fog megoldódni semmi, ha menekülsz. Ha menni akarsz, úgy menj, hogy a saját lábadon állj meg, ne kerülj megint olyan helyzetbe, hogy eltartott vagy. Az ilyen kapcsolatoknak nem szokott jó vége lenni...
2011. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Semmi kép nem költöznék össze egy pasival sem amig nincs olyan keresetem amiböl meg tudjak élni.Apához költöznék,de félek anyám lépésétöl...
2011. nov. 19. 18:05
 5/13 anonim válasza:
Felettem szoló mondott nagy igazat( az apakoplexuságról). Szerintem se engedj anyádnak és, ha csinál valamit tényleg legyen az ő gondja. De nekem tapasztalatom szerint az apakomplexussal rendelkező lányokat könnyű rá venni dolgokra. Nem tudom olyan k*ássan viselkednek:/ hiszékenyek. Bármi rossz történhet velük és még bele is egyeznek ,kivannak szolgáltatva egy idősebb ember mellé. Veled pont ez lenne szerintem , de ha boldog vagy vele akkor úgy élj ahogy jól érzed magad.-
2011. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt meg beszéltük addig semmi komolyabb nem lesz még nem leszek nagy korú.De mindennél jobban szeretem az biztos.
2011. nov. 19. 18:12
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket
2011. nov. 19. 18:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Apukádhoz nyugodtan mehetsz. Vagy abban a kórban már, hogy eldöntheted, kinél szeretnél élni. Szépen odaköltözöl, ha nem tetszik anyádnak, netán bejelenti a hatóságnál, ő jár rosszul, mert ott elmondhatod te is, miért mentél el otthonról és mint már írtam: jogod van kérni, hogy apádnál helyezzenek el arra az egy évre, ami még hátra van a nagykorúságodig.
2011. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm és szerintem ezt is fogom tenni
2011. nov. 19. 18:19
 10/13 anonim ***** válasza:
17 eves vagy, ezt kozold igy a mamaddal! Nehez segiteni, mivel nem tudni, hogy az anyad mennyit dolgozik, s mennyi szabadideje marad, hogy nem vegezz hazi munkat pl. A masik, hogy ketten eltek, s igy mar a hazi munka minimalis, ha elpakoltok onmagatok utan. A fozes szinten olyan, hogy talan valogatos vagy, s ezert nem foz, de ha nem, akkor kerd meg, hogy fozzon, mivel te elvegzed a hazi munkat, igy az o reszortja lenne a fozes. Ezet igy probaljatok lerendezni, mivel nem hinnem, hogy ilyen jelzokkel illetne egy szulo a gyermeket minden ok nelkul. 22 evvel id. embert inkabb felejsd el, mivel ez az ember mar valoban korban nem hozzad illo, van egy biologiai ora, ami halad, s te meg gyermek vagy es fejlodni fogsz, erni, mig a ffi mar visszafejlodni fog, oregedni, tehat itt mar ellentetek lesznek, mig te a szeretetre, szerelemre vagysz, esetleg elni szeretnel, es elvezni az eletet, addig az idos parodnak nyugalomra van szuksege, mivel mar faradt, s nem beszelve arrol, hogy a szervezete is lefele epul. A mamaddal probald rendezni a dolgokat, s ha nem megy, akkor hivhatod a papadat, ez mar a kettojuk dolga legyen!
2011. nov. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!