Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok anyámmal nem...

Cskhe kérdése:

17 éves vagyok anyámmal nem igen jövök ki majd nem minden házi munkát én csinálok mosok takaritok stb ő nem sok mindent csinál ritkán főz és mindig piszkál mindnenért elmond minden dögnek stb tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
és engem ez lelkileg nagyon meg visel nagyon ki vagyok nem meg ismerkedtem egy nálam 22 évvel idösebb férfival aki nagyon kedves és mindenbe probál segiteni hogy kibirjam mig anyámmal kell laknom és anyám most közénk is állt . Meg probáltam elköztözni apukámhoz és anyám öngyilkoságal femyegetözött és nem tudom mit csinálajk?! Mert nem szeretném ha csinálna valamit magával
2011. nov. 19. 17:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Anyu 8-16 óráig dolgozik.a nagyim föz és ott ül nála órák az helyet hogy haza jönne és ő meg fözve vagy valami házi munkát csinálna.az én ruháimat nem mosa de a volt pasiájét ide hordja mindig mosni.
2011. nov. 20. 10:49
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehetoseged van onalloan elni, tehat eltudsz menni a nagyidhoz enni, vagy otthon keszitesz magadnak valamit, hiszen ebben a korban mar eltudod kesziteni. A mamadat ne figyeld, ne kritizald, mivel nem lehet egyszeru a helyzete, s mivel a mamadnal ul, igy talan elkepzelheto, hogy lelki tarsak is egyben. A papadhoz mennel, ott egy elettars lenne, a masik feleseg, tehat en ugy erzem, hogy legy turelmes es inkabb alkalmazkodj egy olyan asszonyhoz, akit ismersz is, mint az idegenbe rohannal!
2011. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Apumnak nincs senkije.Nem hinném hogy lelkítársak anyám meg a mama inkább a mama tömi a fejét hogy neveljen engem
2011. nov. 20. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!