Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok! Őszintén, mennyire...

Fiatalok! Őszintén, mennyire veszitek ki a részeteket a házi munkából?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 19:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán. Ha anya megkér kitakarítok, persze a saját szobánkat magunk takarítjuk. Időm sincs többre, állandóan tanulok,suliban vagyok vagy melózok.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ki nem állom a takarítást.

2011. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Én veszem anyunak az otthonápolási szereket. Ennyi :D
2011. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
én dolgozok főállásban, mellette tanulok levelezőn, saját szobámat takarítom, néha konyhát alap dolgok terén, füvet nyírom (6000m2) ha kell bevásárolok, számlákat feladom...
2011. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

19.17 es voltam

korom 20 , F

2011. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Én nem otthon élek, havonta egy-két alkalommal látogatom meg a szüleim. Igyekszem olyankor menni, amikor nagyobb munka van, hogy tudjak segíteni. Ha otthon vagyok, legalább egy helyiséget mindig kitakarítok, általában a fürdőt.

A napi munkában nem tudok segíteni, de amíg otthon laktam, minden nap kellett valamit csinálni, ha mást nem, akkor elmosogatni.

2011. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Elég sokat szoktam segíteni, főleg az utóbbi időben, hogy jön a nyári szünet és nem kell annyit tanulni. A saját szobámat alapból megcsinálom, plusz még mindenhol porszívózni, port törölni és mosogatni is szoktam.


15/L

2011. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem segítek neki, vagy nagyon ritkán.

Anya takarításmániás. Ahogy én csinálom, úgy nem jó neki. Az én szobámat is ő takarítja..

Pedig tök szívesen megcsinálnám, De pl hétvégén felkelek 8-kor, lemegyek reggelizni, ő addig összepakol mindent..


Egyedül főzni szoktam vele..


16/L

2011. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Kertes házban élünk, a tetőteret én tartom rendben egyedül, (ez 1 szobát, fürdőt, wct, konyhát, nappalit, előszobát takar).


Az alsó szinten ritkán, ha van időm akkor felmosok, rendet rakok, mosogatok, porszívózok, kiviszem a szemetet de ez tényleg ritkán van.


Néha ha anyunak vagy apunak nincs ideje akkor én nyírok füvet.


21/L

2011. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

A saját szobámat én takarítom minden hétvégén nagyobb takarítást csinálok.Hét közben csak kisebb dolgokat (viráglocsolás,ruhapakolás stb...)

mindig megkérdezem,hogy kell-e valamit segíteni...

magamtól felmosogatok ha úgy van...de inkább a mosogató gépből szoktam kipakolni.

Porszívózok,ablakot törlök,felmosok,sepregetek...mindent megcsinálok amit kér.(Teregetés,ruhaösszeszedés)

Szeretek takarítani:D Valamikor a tesómnak is besegítek mivel őt kevésbé érdekli a rend.

A boltba is szívesen elmegyek ha valami apró kis hozzávaló hiányzik az ételhez,de szinte mindig veletartok a nagyobb bevásárlásokon.Kb.ennyi:D


15/L

2011. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Már különlakom, és mivel nekem sajnos nincs munkám, így a párom dolgozik, tehát én takarítok. Mivel szeretem a rendet és a tisztaságot is, így elég gyakran.


De amikor még otthon laktam, akkor is szinte csak én takarítottam. 3 macska és egy kutya után bőven volt is mit.

Mivel utálom a kutyaszagot, kutyaszőrt, így még gyakrabban mint most.

2011. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!