Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti napi hány órát...

Férfiak ti napi hány órát dolgoztok és mivel foglalkoztok, hány évesek vagytok? Emellett a házi munkába be szoktatok segíteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Apu és anyu megállás nélkül dolgoznak, hétvégén is, szóval mindig, a háztartást anyu vezeti, de az ő szobájukat gyakran apa porszívózza. Apu úgy szokott "főzni", hogy vesz kaját :D Ja és anya 43, apa 45, én meg 21, de még hajadon vagyok:)
2011. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

21 vagyok gépiforgácsoló vagyok maszeknál napi 7órában

1edül élek

2011. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
24 vagyok és aktívan keresem,akár napi 8rában is a hozzám való csajt,aki főz,mos,takarít és el tud tartani
2011. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Ferjem (30 eves) napirendje: elmegy reggel 6-7 kozott, de van, amikor korabban vagy kesobb, mert nem igazan kotott a napirendje olyan ertelemben, hogy addig dolgozik, amig epp kell, akar ejjel is behivhatjak (du. 5 elott azonban nem johet el). Hazaer este 6-kor erne haza munkabol, de jar futni, edzeni, igy alt. ketnaponta 7-kor, fel 8-kor er haza. Ha epp olyan szezon van, hogy sok a munka, akkor ejjel 11-ig is dolgozik, de sokat van tavol - akar honapokra is egyben, szoval a hazimunkaban nem sok vizet zavar.


Porszivozni szokott meg fuvet nyirni (utobbit nagyon ritkan kell), de megcsinalna barmi mast is, ha megkerem. Fozni nem tud azonban. Sosem fozott azota, miota ismerem, de ez engem nem zavar, mert en minden nap fozok. Itthon vagyok babaval es el tudok mindent intezni. Ha dolgozni fogok, gondolom, hogy tobbszor fogunk etteremben enni vagy rendelni.

2011. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

párom heti 42,5 órát dolgozik,ő soztja be hogy melyik nap hány órát,csak jöjjön ki a havi 168 vagy amennyi épp kell


de mivel ált reggel-este együtt megyünk (nem messze dolgozok tőle),igy napi átlag 8 óra


vacsiba mindig besegit,van hogy ő csinál mindent,mosogatni együtt szoktunk,de ezen kivül hétköznap nincs házimunka,max egy mosást beinditok,és ketten kiteregetünk gyorsan


hétvégén is segit mindenben,pl amig én összepakolok,ő porszivoz,amig felmosok,ő kitakaritja a tengerimalackáinkat,de olyan sosincs,hogy csak az egyikőnk csinál valamit (kivéve ha beteg valamelyikőnk,olyankor természetesen a másik csinál mindent)


de megharcoltam vele eleget azért hogy megemelje a hátsóját és ő is csináljon házimunkát,el volt nagyon kényeztetve,de most már kedve is van hozzá:)

2011. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Németországban dolgozom cnc gépen.

Reggel 6-tól este 6-ig dolgozom.

Vagy fordítva.

31f

2011. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Én napi 4-5 óra alatt elvégzek annyi munkát szabadúszóként, mint egy 8 órás beosztott a munkahelyén. Nyomdász vagyok, könyveket tervezek, tördelek, tipografizálok. 38 éves vagyok, ketten vagyunk a párommal, és igyekszem besegíteni. Sőt, a kocsiját mindig én mosom le.
2011. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Márciustól január végéig reggel 8tól este 10ig csinálom ,intézem ,viszem, beszerelem , beszerezem.Hétvégén haladok el a dolgommal a legjobban.Maszek vagyok.41.-ben.

Az udvart , a kertet részben, az összes mellékhelységeket, műhelyt, füvet és virágoskerteket , a kocsit én tartom rendben és tisztán .Belül a házban asszonypajtás a robot(nem mindig funkcionál rendesen:).Pedig neki vannak segítői is.

2011. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

A férjem 34 éves, mezőgazdasági dolgozó, ősteremelőnél egyetlen alkalmazott. Ilyenkor azért rohangálnak, hogy legyen szerződésük hűtőházakkal, konzervgyárakkal, és aggódnak a belvíz miatt. Már előkészületek vannak a vetés előtt. Szántás, vetőmag beszerzés meg ilyenek. Aztán nyáron nem sokat látom. Van, hogy hajnalban 5-kor kezdenek a hőségben, és ha betakarítás van, akkor előfordul, hogy hajnalban elmegy, és másnap előjön, mert közben lehet, hogy az ország másik végébe viszik az árut. Amint leszedik, azonnal kocsira megy, és indulnak a hűtőházakba, konzervgyárakba. Amikor teheti, igen sokat segít. Most, hogy a nagyfiúnk iskolás, ő hordja suliba, ő megy érte. Sokat játszik a kisebbekkel. Szokott porszívózni is, ha ideje engedi, és füvet is vág, amikor itthon van.

2011. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Egy héten 3-4 szabadnapom van,a kedvesemnek 3.A munkanapjainkon reggeltől estig melózunk.

Természetesen a "házi feladatokból" mindketten kivesszük a részünket!Mindketten mindent ,ami éppen ránk jut!

F/36

2011. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!