Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti napi hány órát...

Férfiak ti napi hány órát dolgoztok és mivel foglalkoztok, hány évesek vagytok? Emellett a házi munkába be szoktatok segíteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

helló! párom heti 6x 8tól 5-ig dolgozik (nyárom 6ig). Én is. Mostanában több a szabadnapunk (téli holtszezon).


Ritkábban főz, mos, mint én, ha elkezdem mindig kérdi segítsen-e, néha meg rájön az örperc és gyertyafényes vacsorát rittyent vagy elmegy bevásárolni nekem kérés nélkül...

amúgy inkább én takarítok, mosogatok mert én szeretem csinálni ő meg nem. ha megkérném, megcsinálná.

2011. febr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
48 órát,vagy többet. de ha otthon vagyok vagy a pároméknál,akkor igen be szoktam segíteni amiben csak tudok. 22/F
2011. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bocs lemaradt. sofőr vagyok
2011. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


A férjem 35 éves és reggel 8-tól este 6-ig dolgozik. Földmérő mérnök :) nyáron sokkal több a munka, télen inkább gép előtt van.


Házimunkába és most, hogy már baba van sokat segít.

- heti 1 alkalommal elmosogat (persze amikor nincs sok aznap :) )

- lakás porszívózása (minden más takarítási feladat az enyém, tehát neki kemény 2 db szőnyeg jut)

- napi szemétlevitel (amikor megy dolgozni)

- heti 2 alkalom boltba megy (én a kicsivel a napi bevásárlást tej, kenyér, zsömle, felvágott végzem)

- este ő eteti és fekteti a babát, de én fürdetek

- hétvégén bármilyen feladatot elvégez a baba körül, akár pelenkázást is, akkor én mosok stb vagy pihizek :)


Szerintem szerencsém van, főleg a hétvégék miatt. Nagyon jó férj és apuka. :) Csak ne szeretne annyira játszani a gépen.

2011. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

24 vagyok, diákmunkákból élek.

Délelött 8-12h-ig főiskola, délután 14-22h munka. Kivéve szerdán mert akkor 8-15:30-ig van iskola így nem tudok műszakba odaérni. Ha tehetem mert van munka akkor egész héten, hétvégén is dolgozom.

Hétvégén ha nincsen munka akkor egy nap fekvés. Másnap olvasás, tanulás, egyébb elvállalt dolgok.

Még távoktatásban rendszergazdának tanulok.

Takaritás hetente legalább egyszer.

Szingli vagyok, így magamnak vezetem a hásztartásomat.Naponta, olykor két naponta főzök-sütök.

Hetente 4x futok. Rendszerint éjszaka. Így szeretem.

2011. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!