Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok! Őszintén, mennyire...

Fiatalok! Őszintén, mennyire veszitek ki a részeteket a házi munkából?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 19:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
vizsgaidőszakban semennyit, amúgy majdnem a komplett háztartást elvezetgetem. amire éppen szükség van.
2011. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Ha megkér anya:

-elmegyek a boltba

-összesepregetek -kiteregetek

-hajtogatok ruhákat és elrakom amit tudok

-ahol megkér,ott amennyire tudok kitakarítok

-néha porszívózok


Az az igazság,hogy egész tanévben nagyon rendetlen a szobám,és suli végén szoktam rendet rakni.

2011. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%

Ha már nagyon büdös az ágyon a párna, veszek egy újat.


20/f

2011. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Én nyáron nagyon sokat szoktam segíteni. Kitakarítom az egész házat egy nap alatt. (persze másnapra megint rendetlenség lesz) Év közben csak nagy ritkán szoktam,akkor is mosogatni,de nyáron tényleg amikor van időm akkor mindig. :)


13/L

2011. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Lássuk csak, ha kell akkor mosok, fözök, vasalok, ablakot pucolok egyszóval mindent megcsinálok. Nincs beosztva, mindegy ki csinálja csak legyen rend és tisztaság és persze valamennyire korrekt legyen a felosztás.

Ezeken kívül ami házkörüli munka van az mind az enyém, füvágástól a betonozásig minden, festek, autót szerelek, fát vágok, villanyt, vizet szerelek, a gázhoz nem nyúlok.


Szerintem korrekten kiveszem a részem és szeretem is csinálni, mert jó látni, hogy alkotok, haladok.


22/F

2011. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

boltba megyek, kitakarítom a szobát, a konyhát felsöpröm/mosom, mosogatok, teregetek, öntözök mindenben segítek


17/f

2011. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Bejárónő van, így a takarítással nincs gond. Mosogatni kb. ugyanannyiszor szoktunk, boltba én járok, szemetet én viszem le, mosás és teregetés kb fele-fele arányban, a kaját vagy mindenki magának, vagy én ütöm össze, rendet rakni, szanálni én szoktam, vasalni és növényekkel foglalkozni meg anyám, vele élek.
2011. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta, tehát anyám halála óta, én mosok, főzök, takarítok, bevásárolok, számlát fizetek. Apám szinte meg se mozdul...

21/L

2011. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nálunk a munkabeosztás a következő: anya háztartásbeli, tehát ő csinál minden házimunkát, ő főz, takarít és egyéb. Én jól tanulok és viselkedem, apa pedig dolgozik, ő fedezi a tanulást, a takarítást és minden egyebet. Elvagyunk így.
2011. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha itthon vagyok (vizsgaidőszak) akkor én főzök, teregetek, mosogatok, takarítok. Ha be kell járnom, akkor csak a saját szobám + mosogatás, ha nincs sok tanulnivaló, és nem vagyok hulla.
2011. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!