Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?

Mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés
38 éves 3 gyereke van. van egy 18. egy 16 és egy 13 (én). és minden második héten elmegy bulizni 7től-hajnalig. én megértem hogy ki kell eresztenie a gőzt de szerintem ezt már nem kellene. délután a barátnőkkel egy tea belefér de ez. főleg hogy múlt héten egy disco-ba mentek az icebeach-re. milyen gáz lehetett már ? egy lassan 40 éves nő a 16-18 éves emberek között. a másik hogy megcsalja apámat. amúgy apám se jobb . ő reggeltől estig ordibál,tör-zúz stb. velük már beszélni nem lehet .. mondtam már nekik hogy , elhagyom őket , mamámhoz költözök,mondtam hogy rossz hatással van ránk, hogy ezzel az egész családot égetik, meg mindent mondtam de leszarják. mit csináljak anyámmal?
2011. nov. 22. 18:04
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Most komolyan ez a leggnagyobb gond, hogy ciki és nem az, hogy iszik??
2011. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
ezen azért nevettem. egy 43 éves férfi diszkóba? ez uyge csak vicc volt? szerintem már azis durva hogy 38 évesen diszkó... de amúgy én mondtam hogyha elmegy teázni az oké és még ki is kapcsolódhat de hogy diszkó? amúgy meg egyáltalán nem szeret anyám táncolni mert nem is tud .
2011. nov. 22. 18:23
 13/41 A kérdező kommentje:
igen baszus ciki hogy bavaan b@szva
2011. nov. 22. 18:24
 14/41 anonim ***** válasza:

"te se örülnél hogy a te barátid között iszogat az anyád"


Ha tényleg 13 vagy, akkor ez a helyzet nálad nem fordul elő, akkor miről is írsz????


28 vagyok, van egy 10 éves lányom, de remélem, pár év múlva nem lesz ilyen, mint te. Remélem, ő jó fej gyerek/kamasz lesz.

2011. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Ha tényleg 13 vagy, akkor ez a helyzet nálad nem fordul elő, akkor miről is írsz???? ezt a mondatot nem értem. 13 vagyok amúgy igen... hát majd te máshogy neveled a gyereket. engem nem érdekel hogy a te gyereked milyen lesz...már bocs.
2011. nov. 22. 18:30
 16/41 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb ciki, ha a barátaid 18+-os bulikban rázzák magukat. Meg nem is túl reális. Testvéreidet zavarja??
2011. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Na, kislány/kisfiú, akkor elmagyarázom: ha te 13 vagy, gondolom nem mész discóba. Akkor miért írod azt, hogy ciki, amikor ott vagy, és anyád is ott iszogat?


Én csak úgy szeretném nevelni a gyerekemet, hogy -bocs - de ne legyen olyan a felfogása, mint neked. Ha megyek valahova, akkor ne már hogy számon kérje rajtam, hogy hol vagyok, hova megyek, mit csinálok. Nem az anyám, én meg felnőtt ember vagyok. Azonkívűl úgy csinálsz, mintha anyukád legalább 60 éves lenne. Fiatal, természetes igénye, hogy nemcsak teázni akar menni, meg a nem a konyha és a lakás meg a házimunka neki a kikapcsolódás. . A felállás fordítva van. Nehogy a malter csapja a falhoz a kőművest!

2011. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
mért ha van 16-18 éves haverom akkor az ciki? amúgy a testvéreimet is zavarja főleg a 18 évest mert ő már többször találkozott anyámmal mikor bulizni próbált. én azt mondtam hogy mikor a BARÁTAIM vannak ott nem én.. egyszer voltam diszkóba igen de 20 percet össz-vissz . amúgy meg mit fiatal 38 évesen? fiatal 30év alatt... de nem 38 évesen ... amúgy meg anyám egyáltalán nem főz,takarít. az apám főz és mi takarítunk. és még egyszer elmondom hogy engem nem érdekel hogy te hogy neveled a saját gyerekedet. nem érdekel hogy olyan lesz-e mint én vagy nem.
2011. nov. 22. 18:43
 19/41 anonim ***** válasza:
36%

basszus azért ti se tudjátok mit irogattok.


Gondoljatok el egy közel 40 éves nőt beb@szva / akkor már nincs tudatánál mit csinál/ és mondjuk flörtöl 18 éves kamaszokkal akik -ha jó a mami- még jól meg is b@sszák. És igen ha az én anyám is ilyen lenne megmondanám neki hogy nem 15 éves kis ribi aki azért jár bulizni hogy jol seggberakják páran. SZerintem anyukád is ki akar kapcsolódni szexuálisan feltöltődni / esetleg betöltődni/ mivel a papi már nem jó neki.

2011. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
38 évesen azért ne temesse már magát. És a diszkóval az az egy probléma, hogy nem ellenőrzik jobban a kiskorúak bemászkálását.
2011. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!