Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyámmal, kikészít...

Mit tegyek anyámmal, kikészít és bolond?

Figyelt kérdés

Már régóta nem foglalkozom anyámmal, megmondom őszintén. Nem vagyok az a ragaszkodó típus, szinte nem is kötődöm hozzá. Sajnos itthon lakom szal. látom amikor hazajövök /probálom kerülni itthon is/.

Lényeg a lényeg szoktam neki hozni sütit/saját pénzemböl/, erre ma elkezd ordibálni, hogy ő nem hülye tudja , hogy azért hozom neki mert azt akarom hogy cukros legyen és el akarom tenni láb alol, meg hogy az öröksége kell nekem meg hogy mekkora szemét vagyok stb. Erre úgy kiakadtam hogy majdnem nekiestem, de visszafogtam magam. Mit csináljak még nem tudok elköltözni de már sokáig nem fogom bírni mellette?


2011. nov. 18. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Üldözési mániája van. Az a gond a pszichés betegekkel, hogy nincs betegségtudatuk,(tudjuk, hogy a hülyeség nem fáj)de a környezetükben élőket teljesen kikészítik(egy bolond százat csinál)Kérj segítséget, nem fogsz egyedül boldogulni. Orvoshoz pedig önszántából sosem fog elmenni.
2011. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Az én anyám is ilyen. Költözz el!!!! Tudom, könnyen mondom, de én már megtettem kb. 15 éve. Egy olcsó albérletet mindig talál az ember, csak keresni kell egy kicsit...
2011. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak azt tudod tenni, hogy kiszolgálod a hülyeségeit. Ez alatt azt értem, hogy megpróbálsz olyan dolgokat tenni, úgy viselkedni, ami neki megfelel. Azon kívül, hogy próbálod kerülni, muszáj lesz taktikázni, ha egy helyen vagytok. Inkább kérdezd meg, mit szeretne, hozz-e neki valamit, ne hagyj támadási felületet, úgyis bele fog kötni, bármi "váratlan" is történik.
2011. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor a konkrét pl-n nézzük: odaadod a sütit- így reagál, fogod, visszaveszed, előtte jóízűen megeszed. Némán, lazán, majd angolosan távozol.
2011. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓÓÓ nekem nem okozna gondot ha a fiam sütikkel állítana haza...:) Én nekem időm sem lenne aggódni,hogy cukros leszek vagy sem,mert addigra már rég meg is ettem volna..
2011. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
legközelebb vigyél sajtoskekszet, h nyugodjon meg..
2011. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
teljesen felidegel a hülyeségeivel, utálok már itthon lenni és hallgatni de ez van. Próbálok rá nem figyelni meg leszarni de amikor már olyanokat mondd, hogy "én tudom, hogy ezt a zöldséget nem te vetted, úgy kaptad" meg az a sok baromság amit összehord... szoktam bevásárolni amikor olyan kedvem van h legyen itthon valami de ezt kapom cserébe se egy köszönöm vagy valami.
2011. nov. 18. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és továbbra is állítom, hogy mentális betegsége van. Pszichiáterhez kellene fordulni, mert ehhez pszichológus kevés. Nem lelki probléma, szellemi. Valóságként éli meg a fantáziáit. Súlyosbodni fog, legyetek rá felkészülve. Kiszámíthatatlanná válik egy idő után.
2011. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!