Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségek akiket megcsalt a...

A feleségek akiket megcsalt a férjük, mi éreznek?

Figyelt kérdés
A férfi nagyon jól eltitkolta előlem, hogy nős. 4 hónap után derült ki amikor zokogva felhívott a felesége. nagyon sajnálom szegény nőt..
2011. aug. 1. 12:10
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjad a felesége ugyis megbocsát majd...Mert a legtöbb ilyen megcsalt nő ostoba sajnos,aztán csodálkoznak ha ujabb szeretők kerülnek elő.Lehet lepontozni,de sok nő még el is viseli a szeretőt,mert addig sincs ciki válás,és van férje.
2011. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok nő jobban szeret megmaradni az álomvilágban.. de majd elválik, itt mi történik.


Kérdező, ne agyalj a történteken, fogd fel úgy, hogy a rossz tapasztalat is élettapasztalat és jó kis tanulópénz volt.

2011. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
nem tudom, én biztos nem maradnék mellette a helyében.. de nem lehet tudni, lehet, hogy már csak érdekből is együtt maradnak.
2011. aug. 1. 13:51
 44/54 anonim ***** válasza:
Mióta házasok ? Van gyerek ?
2011. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
5 éve házasok, gyerekről nem tudok bár már azon sem lepedőnék meg ha kiderülne, hogy gyereke vagy akár gyerekei vannak..
2011. aug. 1. 13:54
 46/54 anonim ***** válasza:
100%

12.26 -os vagyok, aki a faroklevágást, és szájbatömést javasolta.

szerintem meg legyél NŐ! nem kérhetsz bocsánatot olyanért, amely nem a Te bűnöd. milyen dolog ez...a pasi meg tényleg sunnyogjon el a búbánatos picsbe. ha értelmes a felesége, akkor megérti, hogy a férje a sz@r alak. kérdés hogy van ez tálalva, mert a pasi ha azt játssza el, hogy te elcsábítottad?

27F

2011. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam hogy azt mondta otthon hogy én nyomultam rá, meg hogy zaklattam.. szánalmas nyomorék ez a faszi..komolyan nem is értem, hogy állhattam össze vele..
2011. aug. 1. 16:33
 48/54 anonim ***** válasza:
Ő a otyó,persze a félre kúró férfi nem szemét?Nem ő kan,megteheti.
2011. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Azokat a férfiakat, akik megcsalják a feleségüket, miért nem kérdezi meg senki mit érez, érzett olyankor amikor folyamatosan elutasítja a felesége??? Amikor hónapról, hónapra csak azt kapja hogy nem,most ezért nem, most azért nem. Érdekes ezt sosem firtatja senki.
2011. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Én sosem utasítottam vissza még is megcsalt!!

ma 12:51 vaok.

2011. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!