Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségek akiket megcsalt a...

A feleségek akiket megcsalt a férjük, mi éreznek?

Figyelt kérdés
A férfi nagyon jól eltitkolta előlem, hogy nős. 4 hónap után derült ki amikor zokogva felhívott a felesége. nagyon sajnálom szegény nőt..
2011. aug. 1. 12:10
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
96%

12.26-nál a pont.

Egyébként az ember, ha egy pasi udvarolni kezd neki, általában nem azzal indít, hogy "ugye nem vagy nős?", hanem jóhiszeműen feltételezi, hogy egyedülálló.


Kérdező, szerintem se hívogasd, nem neked kell bocsánatot kérni, ez a kettejük ügye. A te dolgod kirúgni a pasit, bár gondolom, ez már megtörtént.

2011. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
73%
jav. : hapsinak
2011. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
állítólag voltam nála, a saját lakásán, de ebben már kételkedem.. az a lakás teljesen úgy nézett ki mintha ha valaki állandóan ott lakna.. aztán kiderült, hogy nem is a városban lakik hanem egy eldugott kis faluban.. köztiszteletben álló személy. rendes munkahellyel, önkormányzati képviselő. a falujukat érintő kérdésekben mindig szerepet vállal. Gyönyörű kettős életet él mondhatom!
2011. aug. 1. 12:30
 14/54 anonim ***** válasza:
48%

Azért kérnék bocsánatot, mert engem zavarna, hogy akaratlanul is ilyesmit okoztam/ilyesmiben vettem részt. Ráadásul négy hónapig. És mert alapvetően ez a minimális emberi gesztus, amit szükségesnek éreznék afelé a nőtársam felé, akivel ez megtörtént.

Még akkor is, ha nem tudtam.

A törvények "nem ismerete" sem ment fel senkit a betartásuk alól.

2011. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
11%

En azt kerdeznem meg toluk, h miert nem figyeltek jobban oda a ferjukre?

Megerdemeltek!

2011. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
65%

Hát én olyasmiért nem kérnék bocsánatot, amiben jóhiszeműen és korrekten jártam el.

Ez nem törvény kérdése, hanem etikusságé, empátiáé.

2011. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ne kérj. Én nyilván azt írtam le, amit én csinálnék. És a törvényt csak példaként, párhuzamként írtam, hogy hiába takarózik az ember azzal, hogy "nem tudtam" attól még részt vett benne. Pont.
2011. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, voltam a helyedben valamikor. Az én "társam" is köztiszteletben álló, meglehetősen vallásos, istenfélő embernek mutatta magát. A legjobb ilyenkor az lenne, ha a pasi két szék között a földre esne, de szerintem ez elég ritkán következik be.

Mit fogsz most tenni?

2011. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
12.34es. esetleg folytathatnánk privátban? amúgy gondolkoztam, hogy a közelgő falunapon biztosan ott lesz és meglepem ott, mindenki előtt.. de előtte természetesen megpróbálok a feleségével is beszélni, hogy neki ne legyen meglepetés.
2011. aug. 1. 12:36
 20/54 anonim ***** válasza:
29%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:29


Na és miért vagyok bunkó??Akkor az vagyok rendben!Ok hogy nem tudott róla,de hogy lehet ilyen hülye kérdést feltenni amikor sírva felhívja??Nem elég egyértelmű hogy mit érezhet??

2011. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!