Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt feleségek! Ti mit...

Megcsalt feleségek! Ti mit éreztek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 10:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy megcsalt?
2011. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltunk házasok, amikor megcsalt. Még aznap kiraktam. Üresnek éreztem magam, feleslegesnek, szánalmasnak. A barátnőim vettek rá, hogy menjünk el másnap este szórakozni, ne pedig otthon nyalogassam a sebeim. Ott ismertem meg a férjem, akivel 7 éve vagyok együtt. Nemrégen találkoztam a régi szerelmemmel. El nem tudom képzelni, akkor mit ettem rajta. Most már tudom, nem én voltam az egyetlen, akivel ezt tette, azóta is egyedül él.
2011. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Első.. én nem a megcsalt feleség vagyok, hanem akivel megcsalták.. 2 nappal ezelőtt amíg fel nem hívott a felesége azt sem tudtam, hogy nős.. :SS fogalmam sincs mit érezhet szegény nő. ezért tettem fel a kérdést. én is borzalmasan utálom magam miatta, ha tudtam volna, hogy nős sose megyek bele...
2011. júl. 19. 12:01
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, respekt!! Én dühöt éreztem, de nem a csaj, hanem a pasim irányába, meg tudtam volna ölni, de inkább kidobtam. Jelen esetben a te helyedben is dühöt éreznék és a feleséggel közösen ütném addig, amíg mozog. (nyilván nem tenném meg, de most érzésekről beszélünk). Felhívott a feleség? Téged hibáztat? Elhitte, hogy nem tudtad? Nem kötekedem, félre ne értsd, nagyon kíváncsi vagyok!
2011. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan rájöttem, amikor rákérdeztem először hazudott, majd elmondta. (A nő kérte hogy ne mondja el nekem, erre a férjem, a feleségem nagyon okos nő, rá fog jönni.) Egy világ omlott össze bennem. Nem tudtam abbahagyni a sírást. Adtam neki esélyt, de kár volt. Elvetéltem az tette be a kaput. 13 év után külön mentünk. Nekem most sokkal jobb, ellenben ő csak szenved.
2011. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
megtalálta a számomat a telefonjában és felhívott. bemutatkozott és elmondta, hogy ki ő és tudja, hogy én ki vagyok. meg hogy hagyjam békén a férjét. nagyon döbbent volt a hangom szerintem elhitte. azóta nem keresett, de biztosra veszem, hogy még fog. nagyon sajnálom Őt, én nem akartam senkinek rosszat. a férje azóta párszor keresett de válaszra se méltattam.. undorító amit művelt, nem csak a feleségével hanem velem is...
2011. júl. 19. 12:20
 7/22 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy leírtátok a (sajnos rossz) tapasztalataitokat :)
2011. júl. 19. 12:23
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam, ahogy te kérdező. 1hónap után derült ki, hogy felesége meg családja van. Felhívott a felesége én meg szépen elmondtam mindent, hogy mióta találkozgattunk stb. azt mondta ennyi jár neki, hogy megtudjon mindent. 1hétre kidobta a pasit, de utána visszafogadta, azóta is együtt vannak.
2011. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
utolsó. te hogy érezted magad? mert én most borzalmasan érzem magam..
2011. júl. 19. 13:00
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Fájdalmat,csalódást,haragot,megalázottságot...soroljam?

Bevallom,mikor megláttam, te nem megcsalt vagy ,hanem a szerető,nem akartam írni.

Te még korrektnek vagy mondható,mivel nem tudtad,hogy nős.És sajnálod a feleséget.

Ellenben vannak olyan cafkák, akik direkt nősekre hajtanak,vagy élvezik, hogy elszeretik más férjét.

vannak ilyen szemét férfiak,akik a feleségüket is,és a szeretőjüket s becsapják...

A lelkiismeret ilyenkor hol van?

Remélem szakítasz a pasival,nem érdemel meg se Téged,se a feleségét!

2011. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!