Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségek akiket megcsalt a...

A feleségek akiket megcsalt a férjük, mi éreznek?

Figyelt kérdés
A férfi nagyon jól eltitkolta előlem, hogy nős. 4 hónap után derült ki amikor zokogva felhívott a felesége. nagyon sajnálom szegény nőt..
2011. aug. 1. 12:10
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
21%

Miért nem kérdezed meg tőle??

Valakinek van lelkiismerete valakinek nincs....

Nekem lenne de hogy neki van e azt tőle kellene megérdeklődni elvégre téged kezelgetett...

2011. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
16%

Ja értem hogy a nő mit érez?Bocsi félre értettem!

Ha felhívott téged zokogva akkor elég egyértelmű mit érez nem??Ilyen hülye kérdést komolyan....

Valószínű rebdes örömében hogy egy magad fajta skalp vadásszal megcsalt és meg alázta....

Most erre mit lehet mondani??

2011. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
már bocs, de én 4 hónapig azt se tudtam hogy nős.. ha már akkor tudtam volna amikor megismerkedtünk akkor elküldöm.. de így?! semmi jele nem volt annak, hogy esetleg otthon várná Valaki..
2011. aug. 1. 12:21
 4/54 anonim ***** válasza:
90%

Hát vannak ilyen szemét férfiak...Nökben is akad.

A feleség???Gondolom úgy fáj neki,hogy majd beleveszik...Ha van esze ott hagyja a pasit.A megalázás,a csalódottság rettenetesen tud fájni.Sajnos engem is csaltak már meg.Mikor kiderült azt hittem belehalok!!!

2011. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
58%
Beszélj a feleséggel. Én legalábbis megtenném, és elmondanám mi történt egy bocsánatkérés kíséretében. Együtt beszéljétek meg, hogy mi legyen. Én azt javasolnám neki, hogy váljon el és támogatnám is ha kellene. Például vigyáznák a gyerekekre vagy ilyesmi. Ketten többet értek ez ellen a pasi ellen. (De lehet, hogy csak én vagyok túl bűnbánó.)
2011. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
48%

Ezt nem értem..akkor a ffi nem játszott veled nyílt

lapokkal szerintem!

Hát sosem mentetek el hozzá?A szüleihez?

2011. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
74%
Én is felhívnám, és minimum bocsánatot kérnék. Aztán pedig soha többet nem venném fel annak a pasinak a telefont.
2011. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
90%
mért kellene a kérdezőnek bocsánatot kérnie a pasi feleségétől? nem tudta h nős a pali. marha jók vagytok...a pasinak kellene levágni a farkát és a szájába tömni.
2011. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
94%

Önbizalomhiány: nem vagyok neki elég jó. Féltékenység: mit tud az a másik, amit én nem? - Kisebbrendűségi érzés.

Csalódás, összeomlik az álomvilág, amiben élt.

Elkésett megértés: helyükre kerülnek az apró jelek, amikre nem akart figyelni.


Ha ragaszkodik ahhoz az álomképhez, akinek a férjét tartotta, téged fog útállni. Esetleg rádlőcsöl minden felelősséget.

Ha már régóta érett a dolog, a férjét is meg téged is fog utálni.

Ha elzárkózik minden tény elől és nem hajlandó felfogni, ami történt, magát fogja utálni, érzelmi zsarol és öngyilkossággal fenyegetőzik.

2011. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
66%

De bunkó vagy 12.17.es !!!!

Ha nem tdsz szöveget értelmezni ,ne válaszolj, ez nem az az oldal, ahol kitöltheted másokon az indulataidat ok nélkül.


A kérdező nem tudta, hogy nős. Én is láttam már több ilyen esetet.

Ja, és olyan nincs, hogy "rebdes", csak "repdes".


Kérdező : szerintem találkozz személyesen a nővel és beszljétek meg.

A hapsinek meg adjátok vissza a kölcsönt valahogy. Mondjuk égessétek le nyilvánosan..

2011. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!