Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségek akiket megcsalt a...

A feleségek akiket megcsalt a férjük, mi éreznek?

Figyelt kérdés
A férfi nagyon jól eltitkolta előlem, hogy nős. 4 hónap után derült ki amikor zokogva felhívott a felesége. nagyon sajnálom szegény nőt..
2011. aug. 1. 12:10
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
igen, rosszul érint a dolog. ennyire még sosem vert át senki sem.. én is megalázva érzem magam.
2011. aug. 1. 12:42
 22/54 anonim ***** válasza:
Hát elégedettséget bíztos nem.
2011. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
81%

Ha jól titkolja, akkor sosem derül ki és nem érez semmit a felesége..

Ha kiderül, akkor jönnek a kétségek és az, amit eddig jónak hitt, mind hazugság..

Én voltam mind két helyzetben, mint élettársat csaltak meg, és csak akkor léptem én is félre mikor kiderült!! Akkor egy világ omlott össze bennem! Jó ideig nem tudtam senkiben sem megbízni!

A másik esetben én sem tudtam, h nős, mikor kiderült küldhettem el, jött utánam, zaklatott! ect..

Hallottam olyanról, akit felkeresett a megcsalt feleség és leöntötte savval a lány arcát. Ez megtörtént!

2011. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
azt sem értem az ilyen miért nősül meg.. ki tudja hány nőt vert még át...
2011. aug. 1. 12:51
 25/54 anonim ***** válasza:
Úristen ! Magyarországon történt a savas eset ? Ez szörnyű !!!!!!!!!!!
2011. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
Igen itt Mo-n történt, de már régen..
2011. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:

jaj, ez szörnyű... Az ilyeneket mindig nagyon sajnálom.

:(:(

2011. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:

ma 12:51 vaok, mikor engem csaltak meg nm pátyolgatott és nm is foglalkozott az érzéseimmel senki..



Gondolhatod h ki lehetett a felség, ha erre vetemedett..

2011. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem egy ilyen típusú férfinál az lehet az egyik legjobb visszavágás, ha tényleg leégetitek nyilvánosan.


A feleség egyébként amikor felhívott, mennyire haragudott rád és mennyire a férjére ? A telefon alapján hogy csapódott le benne, hogy nem tudtál a házasságukról ?

2011. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
13:02es. hát én elmondtam neki, hogy fogalmam sem volt róla, hogy nős. el is hitte, vagyis úgy tűnt. eleinte nagyon az érződött a hangján, hogy ezzel a kifejezéssel éljek "meg tudna fojtani" aztán valahogy kezdett megnyugodni, és már inkább azt éreztem, hogy a férjére egy nagyon csúnya balhé vár..
2011. aug. 1. 13:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!