Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt feleségek! Ti mit...

Megcsalt feleségek! Ti mit éreztek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 10:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Az előbbi vagyok.Én a nőre is haragudtam,de nagyon, mert magas lovon ült, azt hitte,ő lesz a befutó,de nagyot koppant:)) A 26 évével sem tudott engem legyőzni,kavart is utána rendesen,majd belebolondult a kudarcba.ja,és hab a tortán,hogy még ő k.zott le engem emailben(mert életben hál Istennek nem találkoztunk)
2011. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy mégis válaszoltál. :) természetesen szakítani fogok vele, és azt is megérdemelné ha a felesége is kidobná. nem tudtam, hogy nős, szórakozóhelyen találkoztunk. 33 éves és a haverjaival volt. amikor megkérdeztem azt mondta nincs senkije, és hittem neki. nagyon sajnálom a feleséget... szegény nem tehet semmiről a férje mégis ennyire elbánt vele..
2011. júl. 19. 13:20
 13/22 anonim ***** válasza:

Az már a felesége dolga,hogy tudja feldolgozni,mennyire szereti,1x-i dolog volt, vagy rendszeres.Lehet,hogy kidobja,lehet,hogy nem,az ő dolga,nem fehér és fekete minden...

Én is kidobtam anno,de megbeszéltünk, változtattunk,és felfrissült a házasságunk.Ő is igyekszik, én is...Nálunk a 23 együtt töltött év sokat nyomott a latba..

2011. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
szerintem biztos nem egyszeri eset volt.. amikor beszéltem vele nekem úgy tűnt jó pár ilyen beszélgetést végigcsinált már.. :s
2011. júl. 19. 14:07
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

akkor még nem voltunk házasok mikor megcsalt, én megbocsájtottam, de az volt életében az első és egyben utolsó esélye, ezt ő is tudja. ha megteszi még egyszer biztosan vége ha belehalok is a fájdalomba, mert nagyon szeretem. Igaz nagyon megbánta,(volt nője, 9 évig volt együtt vele majdnem esküvő..) azóta nem kacsingat más felé( még mielőtt jönnétek azzal hogy nem biztos az ,meg aki ilyen tuti megteszi máskor is.. hozzátenném hogy a nap 24 órájában együtt vagyunk, egy melóhely, karnyújtásnyira tőlem, és mindenhova együtt megyünk)

Felfogta hogy nem ér ennyit a házassága minthogy elveszítsen.

2011. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%

A biztos, hogy ha egy nő szereti a férjét, biztos kidobja.

Ha viszont nem szereti, csak érdekei vannak akkor visszafogadja.

2011. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

nem tudhatjuk mit érez. lehet hogy ahogy az előző írja, érdekei inkább azt diktálják, hogy a férjével maradjon. Nekem volt egy ismerősöm, rendes, helyes nő volt, látszólagos mintaférjjel. Aztán később kiderült, ahogy elmesélte, hogy a férje már régóta csalja, ráadásul egy régi szerelmével, és azért nem akar elválni, mert milyen jó reggelente kivenni a zsebéből a pénzt. Hát vannak ilyenek is. Na most akkor mennyire elítélendő ilyen esetben a férj? :)


mondjuk ez nem mentesíti a kérdésben szereplő férfit attól, hogy hazudott az újnak is. Gondolom a réginek is.

2011. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Kérdező! ha úgy érezted, hogy a nő nem először bonyolít le ilyen telefont, akkor tényleg nem te lehetsz az első próbálkozása a pasinak. Na most, ha a nő nem akart még ezek után elválni, mondja már meg nekem valaki, mégis milyen házasság az olyan? És azt hiszem, hogy nem feltétlenül csak a pasi elítélendő ebben az ügyben. Annyiban igen, hogy eltitkolta a kérdező elől. De a feleség felé a viszonyát nem tudjuk. Simán lehet, hogy a nő megmondta, hogy nem válik, mert kell neki a reggeli zsebpénz, meg a kocsi, meg a miegymás, és ha mégis a pasi el akarna válni, a fele vagyon oda és még megfenyegeti hogy a gyerekeit se láthatja... Na kérdem én, akkor egy pasi ilyen helyzetben mégis mit csináljon? Senki ne mondja, hogy simán váljon! mert senki nem fogja ezt vállalni. viszont mégis ember, kell neki valaki. Én már láttam ilyen esetet is. Nem hiszem hogy ez általános, de van ilyen.


nekem is volt olyan pasim, aki letagadta hogy nős. én is 2 hónap múlva tudtam meg, egy közös ismerőstől. nagyon rosszul lettem. És akkor rá is kérdeztem, de volt képe letagadni. Mert a felesége külföldön tanult, tehát nem volt itthon. Aztán később kiderült, hogy tényleg van feleség. De mindegy, addigra már szakítottam a hapsival.

Én azért a helyedben meghallgatnám, hogy mit mond, miért nem mondta el, és mi ez a dolog. miért te nem vagy rá kíváncsi?


32/N

2011. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok, én azon az állásponton vagyok, hogyha szeret a párom, nem kell neki más. Hogyha pedig nem szeret már, tiszteljen annyira, hogy ezt közli velem. Ahol nincs se tisztelet, se szeretet, az egy halott kapcsolat, és igenis menjen a francba!
2011. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
már egyszer megkérdeztem akkor letagadta.. azóta én kidobtam a pasit.. a felesége meg nem tudom, vagy nagyon szeretheti vagy tényleg csak érdekből van vele.
2011. júl. 22. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!