Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt feleségek! Ti mit...

Megcsalt feleségek! Ti mit éreztek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 10:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megcsalt és fog is. Egy világ omlott össze bennem, azt hittem szeret, és kitartunk egymás mellett. Mindig mellette álltam, segítettem, akkor is, ha tudtam, hogy h.lyeséget csinál, aztán segítettem helyrehozni... Szerettem. Mégis együtt élünk, olyanok a körülmények, hogy nem tudnék egyedül helytállni, és több kisgyerek apja is, akiknek csak ez az egy van és lesz, más nem. Egyedül begolyóznék velük. A nő meg? Tudta, hogy több kisgyerekes apuka, mégsem küldte a francba. Most úgy látom, mivel nem lehet csak az övé, mégiscsak visszavonult, de ismerte a körülményeket, mégis nyomult. Megvan róla a véleményem, nagyon. Persze a férjemről is.
2011. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
arról nem tudok, hogy lennének gyerekei.. nagyon remélem, hogy nincsenek, mert akkor még jobban magam alatt lennék. így is utálom magamat.. :SS
2011. júl. 22. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!