Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tud még ennél is jobban...

Meg tud még ennél is jobban alázni? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden elmondani. Nézzétek el nekem, ha kusza lesz, de nem vagyok a legjobb lelki állapotban...

A férjemmel gimnazistaként jöttünk össze. Érettségi után eljegyzett. Utána elvégeztük az egyetemet, majd összeházasodtunk.

Az évek során nem tulajdonítottam nagy jelentőséget annak, hogy kerüli a baba-témát. Mindig azt mondta, hogy felesleges arról beszélni, ami nem aktuális.

Lassan biztos anyagi hátterünk lett, jó állásunk, lakás, autó. Elterveztük, hogy babát akarunk. Évekig nem tudtam teherbe esni.

Aztán másfél éve robbant a bomba, véletlenül egy rokon elszólta magát. A családban genetikai okokból több férfinak sem lehet gyereke. Ebben benne van a két bátyja, és az anyja testvére. Teljesen kiborultam. Nem is igazán azért, mert nem lehet gyereke, hanem inkább a néma hazugsága miatt. Ha elmondta volna nem hagytam volna el, hiszen én komolyan vettem a házassági esküt, hogy jóban-rosszban. Könyörgött, hogy ne hagyjam el. Elmagyarázta, hogy nem csak a gyerekes szülők lehetnek boldogok, és hogy biztos találunk más értelmet az életünknek. Azt is mondta, hogy beleegyezik a spermadonorba, meg az örökbefogadásba is.

Noha nincs orvosi ellenszer, én nem adtam fel. Mindketten elmentünk orvoshoz, mindenféle genetikai, vér-, hormonvizsgálatra, stb.. Aztán kiderült, hogy bennem van a hiba, miattam nem lehet babánk. Neki lehet.

Ma jelentette be, hogy elhagy. Sajnál, de nem akar sajnálatból velem maradni. Ő gyereket akar. Kérdeztem, hogy mi van az örökbefogadással? De az neki nem ugyanolyan, ő sajátot akar. Most a túlsó szobában csomagol...


Egyszerűen nem kapok szikrát... Kérlek írjatok valamit! Milyen az ilyen ember? Egy perc alatt úgy kiábrándultam, hogy nem is érdekel, hogy elmegy, sem a házasság, sem a kidobott évek, a rápazarolt fiatalságom. Csak tűnjön el!!!


2011. júl. 19. 22:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is röhejes az exed úgy, ahogy van, bár nem az én bőrömre megy a dolog.
2011. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
95%
A helyedben már hajigálnám ki a cuccait az ablakon, miközben üvöltenék vele, hogy milyen egy utolsó szemét ember. Ne haragudj, de aki emiatt elhagyja a feleségét (holott az vele maradt, mikor tudta, hogy a férfinak nem lehet gyereke, tegnap még azt mondta, beleegyezik az örökbefogadásba, meg minden, aztán ellenkező esetben azonnal lelép), azt nem lehet másképp nevezni. Dobd ki őt még ma, és vissza se nézz!
2011. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:31


De mi ezen az érthető? Amíg úgy volt, hogy neki nem lehet gyereke, beleegyezett abba is, hogy egy spermadonortól legyen. Akkor nem szájalt, hogy márpedig a más gyereke nem olyan! Akkor nem azt mondta, hogy: szívem, megértelek, keress más pasit, aki tud neked gyereket csinálni, hanem kapart, hogy ne hagyja el a felesége.

Most meg, fordított helyzetben minden lelkiismeret furdalás nélkül elhagyja.

Ő meg simogassa meg a buksiját, hogy jól van, jól tetted? Ez még viccnek is rossz.

2011. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
5%

Ja csak a férj ugyanebben a szituban "könyörgött", míg a feleség a neten hordja le a férjét mindenféle selejtnek.

Ez a különbség a két nem között.

Ezért van annyi, idős özvegyasszony is, mert a szeretett feleség elvesztését követően a férj pár év elteltével utánahal. A feleség meg örül, hogy nincs többé a tata, és él még vagy harminc évig!

2011. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
0%

Látod! Ő "kapart, hogy ne hagyja el a felesége".

Most fordított helyzetben, lehet neked is ezt kéne tenned; könyörögni és kaparni.

2011. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
44%

22:27 vagyok :D

Igen tényleg 3 van neki :D

Bocsi az offért:)

De örülök hogy tudtál nevetni :-)

2011. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
100%

Sok aljas dolgot hallottam már életemben, de ez ott van az élbolyban. Igen, beszélj csak a fájdalmadról, beszélj/írj ki magadból amennyit csak bírsz!

Amúgy nem zakkantál meg, csak a nagy feszültség miatt "leold" az agyad. Éppen így véd a még nagyobb traumától.

Jól van ez így.

Amúgy jól és világosan írsz, nekem tetszik. (Egyik) terápia gyanánt akár ki is írhatnád magadból a fájdalmadat. De persze, a teljes gyógyulásig még el fog telni egy kis idő.

Amúgy én is jó nagyot...khm... kuncognék... ha rövid időn belül jócskán ajakra huppanna ez a bájos "úriember". :) Arra meg tényleg komoly esélyed van, hogy egy másik férfival összejön a gyerek. Épp a napokban olvastam, hogy (ha már itt a "természet rendjéről" beszélt valaki...) hogy a női fogamzást gátolja, ha az illető ösztöne azt sugallja, nem a megfelelő párral akar utódot vállalni. :) Aztán a következőnél már nyugi (sokszor beletörődés) van és akkor hopp... :)

Sok-sok szerencsét Neked!

2011. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
100%
Igazán sajnállak, de jobb is neked egy ilyen önző ember nélkül..
2011. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
100%
NEm nem tud megalázni ennáljobban, én segítenék neki pakolni és közölném vele hogy egy utolsó szzemét alak és jó hogy elhagy mert legalább boldog leszel nélküle. Te kiálltál melette ő elhagy mert nem lehet babád. Nem baj ha "sajnáltatni akarod magad" sokkal jobb hogy kibeszéled magadból mint hogy maadbafordulj és sírj. Idő lesz mire "elgyászolod" ezt a kapcsolatot de az idő segít és boldog leszel egy másik párral és lehet egy saát babával :)
2011. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
100%

Csak nezek, hogy egyesek miket irnak. Konyorogni? Ilyen embernek? Aki hazudott evekig csak, hogy felesegul tudjon valakit venni? Ha valaki meghazasodik, elore tisztazni kell mindent.


Gondolkodjatok mar emberek...azt irjak egyesek, hogy a ferfinel osztonos, hogy tovabb akarja orokiteni a genjeit. Ez oke, es mi a helyzet a nokkel? Normalis, ha ilyenert a ferfi elhagyja a not? A no nem hagyta el ugyanebben a helyzetben, pedig a hazugsaga miatt lett volna ra oka. A nokben meg ott az anyai oszton, a nok nagyresze epp ugy vagyik gyerekre, mint a ferfiak nagy resze. Az nagyobb csapas egy nonek, ha nem lehet gyereke, ha nem lehet anya, mint egy ferfi eseteben, es itt meg egyesek a ferfit vedik ezek utan. Sok eve egyutt vannak es ilyenert elhagyja? Sosem szerette ez a ferfi igazan, szinjatek volt az egesz hazassag a reszerol...ez a velemenyem.

2011. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!