Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tud még ennél is jobban...

Meg tud még ennél is jobban alázni? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden elmondani. Nézzétek el nekem, ha kusza lesz, de nem vagyok a legjobb lelki állapotban...

A férjemmel gimnazistaként jöttünk össze. Érettségi után eljegyzett. Utána elvégeztük az egyetemet, majd összeházasodtunk.

Az évek során nem tulajdonítottam nagy jelentőséget annak, hogy kerüli a baba-témát. Mindig azt mondta, hogy felesleges arról beszélni, ami nem aktuális.

Lassan biztos anyagi hátterünk lett, jó állásunk, lakás, autó. Elterveztük, hogy babát akarunk. Évekig nem tudtam teherbe esni.

Aztán másfél éve robbant a bomba, véletlenül egy rokon elszólta magát. A családban genetikai okokból több férfinak sem lehet gyereke. Ebben benne van a két bátyja, és az anyja testvére. Teljesen kiborultam. Nem is igazán azért, mert nem lehet gyereke, hanem inkább a néma hazugsága miatt. Ha elmondta volna nem hagytam volna el, hiszen én komolyan vettem a házassági esküt, hogy jóban-rosszban. Könyörgött, hogy ne hagyjam el. Elmagyarázta, hogy nem csak a gyerekes szülők lehetnek boldogok, és hogy biztos találunk más értelmet az életünknek. Azt is mondta, hogy beleegyezik a spermadonorba, meg az örökbefogadásba is.

Noha nincs orvosi ellenszer, én nem adtam fel. Mindketten elmentünk orvoshoz, mindenféle genetikai, vér-, hormonvizsgálatra, stb.. Aztán kiderült, hogy bennem van a hiba, miattam nem lehet babánk. Neki lehet.

Ma jelentette be, hogy elhagy. Sajnál, de nem akar sajnálatból velem maradni. Ő gyereket akar. Kérdeztem, hogy mi van az örökbefogadással? De az neki nem ugyanolyan, ő sajátot akar. Most a túlsó szobában csomagol...


Egyszerűen nem kapok szikrát... Kérlek írjatok valamit! Milyen az ilyen ember? Egy perc alatt úgy kiábrándultam, hogy nem is érdekel, hogy elmegy, sem a házasság, sem a kidobott évek, a rápazarolt fiatalságom. Csak tűnjön el!!!


2011. júl. 19. 22:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 A kérdező kommentje:
Az első 22:31 -esnek üzentem, de gondolom egyértelmű...
2011. júl. 19. 22:34
 22/88 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a pasi rendeltetett neked:)


Kívánom, találd meg mielőbb a másik feledet!

2011. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
100%
22:31 lehet hogy neki arra volt jo ez a kérdés, hogy megtudja, hogy más szerint is bunkoe a csávo, vagy pedig normális-e ez a dolog amit müvelt.:)
2011. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
100%

a XXI. században nincs lehetetlen!


cseréltek már emberi fejet, csináltak nőből férfit, férfiből nőt, szervátültetések, ilyen donor, olyan műszerv...

miért ne lehetne egy egészséges nőnek gyereke? manapság erre is ezer féle megoldás létezik :)

2011. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
20%
Én is azt mondom, hogy szemét a férjed, de nem tehet róla!
2011. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogy sajnálom, hogy mégiscsak lehet gyereke, mert ilyen selejtes géneket nem volna szabad tovább örökíteni, de örülök, hogy legalább nem az én génjeimmel keveredik ez a selejt.
2011. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 A kérdező kommentje:
Uh tényleg ebbe bele som gondoltam, hogy milyen utódokkal áldott volna meg ez a selejt...
2011. júl. 19. 22:37
 28/88 anonim ***** válasza:
100%
És ha a fiad örökölte volna és neki nem lehetett volna gyereke? Egy életen át sajnáltad volna őt.
2011. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
85%
Ne add fel,mert szerintem lehet gyermeked,lehetett hallani több példát,hogy lelkileg ha rendben van a párjával az ember,akkor sikerülhet,hiszek benned.Hát igen,ez a férfi lehet,hogy hirtelen felindulásból ráizgult a gyerekkérdésre,mert nagy kő esett le a szívéről gondolom,hogy mégis lehet gyereke,idővel megbánja szerintem,hogy nem Téged választ.
2011. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
15%

A férfiak védelmébe; férjed most szemét módon viselkedik, de gondold végig, hogy min ment keresztül!

Úgy tudta nem lehet gyermeke, ami a legnagyobb csapás egy férfi életébe (hogy nem adhatja tovább a génjeit), ezzel a tudattal kellett élnie évekig, és még élete párjának se mondhatta el, titkolnia kellett. Mikor kiderült nagy nehezen ugyan elnézted neki ezt a hibáját, de azért állandóan forszíroztad a témát, orvosokhoz cipelted. Gondolj bele a lelkiállapotába!

Majd ezek után kiderült, hogy egész életében feleslegesen szenvedett, mert neki lehet saját gyermeke. Ez nyilváy egy katarzissal ér fel, és neki a természet törvényeinek engedelmeskedve rohannia kell, hogy megtermékenyíthessen egy nőstényt. Mivel rólad kiderült, hogy nem vagy termékeny, így most máshoz kell rohannia.

Ennyi a sztori!

2011. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!