Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tud még ennél is jobban...

Meg tud még ennél is jobban alázni? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden elmondani. Nézzétek el nekem, ha kusza lesz, de nem vagyok a legjobb lelki állapotban...

A férjemmel gimnazistaként jöttünk össze. Érettségi után eljegyzett. Utána elvégeztük az egyetemet, majd összeházasodtunk.

Az évek során nem tulajdonítottam nagy jelentőséget annak, hogy kerüli a baba-témát. Mindig azt mondta, hogy felesleges arról beszélni, ami nem aktuális.

Lassan biztos anyagi hátterünk lett, jó állásunk, lakás, autó. Elterveztük, hogy babát akarunk. Évekig nem tudtam teherbe esni.

Aztán másfél éve robbant a bomba, véletlenül egy rokon elszólta magát. A családban genetikai okokból több férfinak sem lehet gyereke. Ebben benne van a két bátyja, és az anyja testvére. Teljesen kiborultam. Nem is igazán azért, mert nem lehet gyereke, hanem inkább a néma hazugsága miatt. Ha elmondta volna nem hagytam volna el, hiszen én komolyan vettem a házassági esküt, hogy jóban-rosszban. Könyörgött, hogy ne hagyjam el. Elmagyarázta, hogy nem csak a gyerekes szülők lehetnek boldogok, és hogy biztos találunk más értelmet az életünknek. Azt is mondta, hogy beleegyezik a spermadonorba, meg az örökbefogadásba is.

Noha nincs orvosi ellenszer, én nem adtam fel. Mindketten elmentünk orvoshoz, mindenféle genetikai, vér-, hormonvizsgálatra, stb.. Aztán kiderült, hogy bennem van a hiba, miattam nem lehet babánk. Neki lehet.

Ma jelentette be, hogy elhagy. Sajnál, de nem akar sajnálatból velem maradni. Ő gyereket akar. Kérdeztem, hogy mi van az örökbefogadással? De az neki nem ugyanolyan, ő sajátot akar. Most a túlsó szobában csomagol...


Egyszerűen nem kapok szikrát... Kérlek írjatok valamit! Milyen az ilyen ember? Egy perc alatt úgy kiábrándultam, hogy nem is érdekel, hogy elmegy, sem a házasság, sem a kidobott évek, a rápazarolt fiatalságom. Csak tűnjön el!!!


2011. júl. 19. 22:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést. Jól esik. Igen, takarodjon!

Az, hogy buta voltam-e... Butaság-e, ha egy nő nem törődik bele ebbe a helyzetbe, és orvoshoz fordul?

Megtehettem volna, hogy elhagyom. Nekem is az lett volna az egyszerűbb, de én tőle akartam gyereket.

Akkor nem is sejtettem, hogy majd a fagyi visszanyal..

2011. júl. 19. 22:29
 12/88 anonim ***** válasza:
100%
Uristen!:( nagyon sajnálom, ez szörnyü.:( nagyon jol látod a dolgokat, tünjön onnan. eddig nem volt neki jo az örökbefogadás? szörnyü, hogy hogy viselkedhetett veled igy.
2011. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sajnálom. :( Borzasztó nehéz lehet most neked. De ha ilyen, akkor menjen.
2011. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
100%

Úristen..Milyen önző..:/

Amikor azt hittétek,hogy miatta nem lehet gyereke,te kitartottál mellette jóban-rosszban,de amikor kiderül,hogy benned van a hiba elhagy.Nem hiszem,hogy valódiak voltak az érzelmei,talán jobb is,hogy elhagyott.Legyél egy olyan férfivel boldog,aki megbecsül és szeret téged! :)

2011. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
5%

Mi értelme volt feltenni ezt a kérdést?

Hogy megértsd a férjed reakcióját, vagy hogy önigazolást keress? Mert arra jó ez a sok "ilyen szemét meg olyan szemét" jellegű válasz!

2011. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 A kérdező kommentje:

Kedves 22:27

Szerintem a párom nem érti, hogy min röhögök ezek után, de... bakker a Chandlernek tényleg 3 mellbimbója van??? :D


Jajj, ez olyan morbid, hogy széttépték a szívem pár órája, én meg itt vihogok... Szerintem megzakkantam...

2011. júl. 19. 22:31
 17/88 anonim ***** válasza:
100%
Aztan lehet, hogy pofara esik es neked elobb lesz gyereked, mint neki...akkor neznem meg az arcat.
2011. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
82%

Lehet hogy mástól lesz neked is. Hallottam már ilyet ellenére minden orvosnak. H a mennie kell, menjen. Nem akar téged bántani. Csak most értette meg, hogy mennie kell.



Nem az a lényeg hogy gyereket akar! Hanem hogy ATTÓL a nőtől, és nem tőled. H a tőled akarna, fogadnátok örökbe, vagy keresne béranyát.


Nme akarta mondani hoyg mást szeret.

2011. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 A kérdező kommentje:

Kedves 22:31

Most biztos valami ütős, magvas választ kellene írnom, de... nem...

Igen, jól látod, jól esnek az "ilyen szemét, olyan szemét" válaszok, jól esik az önigazolás, és jól esik nyilvánosan nyalogatni a sebeimet, és mártírkodni...

Hát ezek a nők... Tűzre velük! Igaz?

2011. júl. 19. 22:33
 20/88 Darcy01 ***** válasza:
100%

Úristen...sajnálom, ami veled történt.

Sajnos nem tudok túl hasznos dolgot mondani, csak azt, hogy fel a fejjel, biztosan találsz majd egy hozzád méltó társat.

2011. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!