Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tud még ennél is jobban...

Meg tud még ennél is jobban alázni? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden elmondani. Nézzétek el nekem, ha kusza lesz, de nem vagyok a legjobb lelki állapotban...

A férjemmel gimnazistaként jöttünk össze. Érettségi után eljegyzett. Utána elvégeztük az egyetemet, majd összeházasodtunk.

Az évek során nem tulajdonítottam nagy jelentőséget annak, hogy kerüli a baba-témát. Mindig azt mondta, hogy felesleges arról beszélni, ami nem aktuális.

Lassan biztos anyagi hátterünk lett, jó állásunk, lakás, autó. Elterveztük, hogy babát akarunk. Évekig nem tudtam teherbe esni.

Aztán másfél éve robbant a bomba, véletlenül egy rokon elszólta magát. A családban genetikai okokból több férfinak sem lehet gyereke. Ebben benne van a két bátyja, és az anyja testvére. Teljesen kiborultam. Nem is igazán azért, mert nem lehet gyereke, hanem inkább a néma hazugsága miatt. Ha elmondta volna nem hagytam volna el, hiszen én komolyan vettem a házassági esküt, hogy jóban-rosszban. Könyörgött, hogy ne hagyjam el. Elmagyarázta, hogy nem csak a gyerekes szülők lehetnek boldogok, és hogy biztos találunk más értelmet az életünknek. Azt is mondta, hogy beleegyezik a spermadonorba, meg az örökbefogadásba is.

Noha nincs orvosi ellenszer, én nem adtam fel. Mindketten elmentünk orvoshoz, mindenféle genetikai, vér-, hormonvizsgálatra, stb.. Aztán kiderült, hogy bennem van a hiba, miattam nem lehet babánk. Neki lehet.

Ma jelentette be, hogy elhagy. Sajnál, de nem akar sajnálatból velem maradni. Ő gyereket akar. Kérdeztem, hogy mi van az örökbefogadással? De az neki nem ugyanolyan, ő sajátot akar. Most a túlsó szobában csomagol...


Egyszerűen nem kapok szikrát... Kérlek írjatok valamit! Milyen az ilyen ember? Egy perc alatt úgy kiábrándultam, hogy nem is érdekel, hogy elmegy, sem a házasság, sem a kidobott évek, a rápazarolt fiatalságom. Csak tűnjön el!!!


2011. júl. 19. 22:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
100%

Annyira sajnálom :(


Viszont ha ő valóban ilyen ember, jobb is, ha megy, nincs rá szükséged... Szabad tudni, hány éves vagy?

Kitartás, még jelentkezem!

2011. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy nem vagy a legjobb lelki állapotba, nagyon jól látod a dolgot... Tűnjön el! Ez egy önző ember, aki csak magára gondol. Nagyon nem irigyellek. Nem megalázásnak hívnám, egyszerűen csak átbaszott, az egész ember egy jellemtelen hulladék.
2011. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, ez egy önző barom. Amíg azt hiszi benne van a hiba, megalkuszik, de ha másikban, annál már jobb kell neki...Örülj, hogy elmegy, és legyél boldog valakivel, aki a saját hibáival együtt a tieidet is el tudja fogadni!
2011. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen mocskos szemétládának segíts pakolni! undorító! örülj, hogy vége!
2011. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
8%

Egy férfinek fontos a vérszerinti gyermek, ez evolúciós parancs! Egy örökbefogadott gyermek felnvelése kontraproduktív, ugyanis erőforrásokat pazarolunk ilyenkor, egy vetélytárs egyed ivadékára!


Szóval érthető férjed reakciója!


Te viszont buta voltál, hogy bolygatta a témát és így kiderült veled van a gikszer!


De ennek már nincs jelentősége!

2011. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
100%

ha ő ilyen,akkor menjen is!

Te tényleg szivből szeretted és ha ő ezért elhagy,sosem volt igazi a szeretete.Fel a fejjel és légy erős.

2011. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
100%
Jol ertem, hogy olyan aljas volt, hogy hallgatott evekig, mert azt hitte, hogy vele van gond es addig nem hozta fel a gyerek temat? De rendes, hallod...menjen is, tobbe is ne is jelentkezzen nalad. Fogsz olyat talalni, aki ugy fogad el, ahogy vagy!! Nehogy konyorogj neki.
2011. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan a képébe vágnám az egészet.

Jobb is ha eltakarodik, ekkora szánalmas barmot, már bocsánat.

Erről eszembe jutott egy nem túl jó de kicsit hasonló példa: A Jóbarátokban Chandler randizott egy lánnyal, akiről közben tudta meg, hogy műlába van. De túltette magát a dolgon, elfogadta. Aztán egyszer odaáig jutottak, hogy a csaj észrevette, hogy Chandlernek van egy harmadik mellbimbója is. Erre azt mondta, hogy ő ezt nem tudja elfogadni, és elviharzott.

BRRR.

Előtted az élet, ne foglalkozz ilyen emberekkel.

2011. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Rendkívül sajnállak!! Őszintén!

Ilyenkor mindig eszembe jut egy történet, röviden:

férj, feleség, házasság. Babavárás. Baba megszületik időre, nagyon szép. Pár nap múlva azonban kezd bebarnulni, és olyan kis afroamerikai formát ölteni. Apuka kiborul, kidobja a szabadkozó, könyörgő feleséget, hogy neki nem kell egy curva.

(A feleség nem csalta meg egyébként ) Sok-sok évvel később , a gyerek kutatni kezd és kiderül, hogy anyai ágon a felmenői között afroamerikaiak is voltak csak ez a gén szunnyadt , és nála aktiválódott újra...


Nem is tudom, mit írhatnék még. Magadat nehogy hibáztasd! Hadd menjen csak!!

2011. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
100%

Aztamindenit.

Csak előnyödre válik, ha elmegy.

/Nyilván rászakadt a tudat, hogy neki mégis lehet gyereke, és ezt nem tudja kellően kezelni - csak ilyen undorító módon. Normális ember és férj nem ezt lépi ilyenkor./

2011. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!