Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másoknál is igy van?

Ez másoknál is igy van?

Figyelt kérdés

Férjem mesélte hogy a munkatársa hazajár néha enni.Ez eddig okés.Elmondása szerint a párja kijelentette hogy őnáluk nem szokás főzeléket enni és ha arra van igénye menjen főzessen az anyjával.

kicsit ledöbbentem mert ilyennel még nem találkoztam,pedig lehet másoknál is van ilyen.


2011. júl. 6. 13:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Na azért küldeni én se küldöm, de ha este azt mondja a párom, hogy te figyelj, holnap anyu ezt főz, átugrunk/átugrok enni jó? Akkor nem vágom be a durcit.
2011. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen kérdéseknél soha nem fogom megérteni, hogy ha egy felnőtt ember, akármilyen nemű, szeretne enni valamit, miért nem készíti el magának? Milyen plusz szerve van egy nőnek, amitől ő a főzés-felelős?
2011. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!