Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másoknál is igy van?

Ez másoknál is igy van?

Figyelt kérdés

Férjem mesélte hogy a munkatársa hazajár néha enni.Ez eddig okés.Elmondása szerint a párja kijelentette hogy őnáluk nem szokás főzeléket enni és ha arra van igénye menjen főzessen az anyjával.

kicsit ledöbbentem mert ilyennel még nem találkoztam,pedig lehet másoknál is van ilyen.


2011. júl. 6. 13:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztos! Mondjuk nem főzeléket, de nagyobb ételeket (töltött káposzta, pacal, csülökpörkölt, kocsonya stb.) én sem főzök,mert nincs időm. Átlag este 7-kor kezdek főzni, ilyenekre nincs idő. Nagyon ritkán megcsinálom, de általában vagy anyukám vagy anyósom főz és akkor "hazaküldöm" enni a férjem!
2011. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
nem igazán értem a problémát. nálam se szokás húslevest, főzeléket, paprikáskrumplit, pörköltet meg ilyesmiket enni, mivel ilyesmit nem tudok főzni és nem is akarok:) ha valaki ilyet akar elmegy olyan helyre, ahol ilyet lehet enni, ez így normális, nem?:D
2011. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozok. Mondjuk én megfőzök azért nagyjából mindent, de van olyan, amire azt mondja a párom, hogy anyué jobb. Ha én se szeretem ráadásul, akkor sértődés nélkül azt mondom neki, hogy jó, akkor a következő adagodat anyud főzi. Nincs ebből probléma.
2011. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
52%
Ne "ledobbenjel", hanem fozzel neki egy fozeleket. Ti tenyleg nagyon unatkozhattok a ferjeddel ha az esti beszelgetes ez, es meg le is tudsz dobbenni.
2011. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

13:58


Akkor miket eszel?


Ugy látszik akkor ez tényleg normális,nem tudtam.

egy csomo mindent nem tudtam én sem főzni,aztán belejöttem.

Nekem ebben csak az a fura hogy nem egy kaját nem akar megfőzni hanem egy egész kajacsoportot(főzelék)és a férje hiába kéri nem főzi meg,mert náluk ahonann ő jött nem szokás azt enni.

2011. júl. 6. 14:07
 6/32 A kérdező kommentje:

Froz,köszi.


Igen szoktunk beszélgetni a férjemmel,külömböző témakrol,emberekről.

2011. júl. 6. 14:09
 7/32 anonim ***** válasza:
61%
Sok orszagban nem is ismerik a fozeleket, nem ugy ahogy mi fozzuk, megis esznek rendesen, egeszsegesen, minden kaja"csoportot".
2011. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nehéz elképzelni, de nem mindenki főz! Sokan rendelnek, étteremben esznek. Az a kor már elmúlt,hogy a nőnek a konyhában a helye!
2011. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Én lassan 20 leszek, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt itthon főzelék. Suliban menzán, abban a 2 évben mikor muszáj volt menzásnak lenni, na akkor ettem utoljára főzeléket. Nálunk egyszerűen nem megy. Anyu a munkahelyén eszik, apa és én hazajárunk kajálni, ezért anyu délutánonként főz nekünk, mi meg másnap mikróban melegítjük. Ezért ahogy előttem is írták ilyen töltött káposzta, meg hosszadalmas dolgok csak hétvégén meg ünnepekkor vannak. Ráadásul apunak elég érzékeny az emésztése, szal tejfölmentesen igyekszik anyu főzni, vagyis nincs tejfölös habarás meg ilyenek. De nem is hiányzik, én ezt szoktam meg.
2011. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk a töltött káposzta számomra egy tipikusan olyan kaja, amiből minél több fől annál finomabb. Ezért ezzel a feladattal anyut szoktuk megbízni. akkor nagy családi közös ebéd alkalmával eszünk belőle és ennyi. Eszembe se jutna otthon 2 személyre főzni. Vagy a vadpörik is ilyenek, köröm, pacal és társaik.
2011. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!