Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másoknál is igy van?

Ez másoknál is igy van?

Figyelt kérdés

Férjem mesélte hogy a munkatársa hazajár néha enni.Ez eddig okés.Elmondása szerint a párja kijelentette hogy őnáluk nem szokás főzeléket enni és ha arra van igénye menjen főzessen az anyjával.

kicsit ledöbbentem mert ilyennel még nem találkoztam,pedig lehet másoknál is van ilyen.


2011. júl. 6. 13:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez nem normális, sosem mondanék ilyet a páromnak. Ha valamit megkíván, hát megfőzöm, ha mégsem, megcsinálja magának. Ezért nem kell a szülői házba menni...


Pl. undorodom a májtól és a haltól, mégis megcsinálom, mert ő szereti.

2011. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ja?! Hát a mama főztjére hazamenni az mindig bocsánatos. De anyóst is ki lehet kérdezni, hogy a pici fia mit, hogyan szeretett. Jól jön ez fegyver egy-egy veszekedés utáni engeszteléskor:))
2011. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs ilyen. Én szeretek kedvezni a férjemnek, úgyhogy inkább olyanokat főzök, amiket ő szeret, még ha én nem is szeretem annyira. De már közös nevezőre hoztuk annyira az ízlésünket, hogy kevés olyan van, amit egyikünk nem szeret. A férjem finnyásabb, ő csak pár fajta kaját eszik meg, úgyhogy nekem néha már ez így unalmas. De még ha kedvezek is magamnak és főzök olyat, amit én szeretek, ő nem, akkor mindig neki is készítek valamit mellette.

A főzelékekkel meg nincs gond, azokat mindketten szeretjük. :)

2011. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nálunk az van, hogy kialakítottunk egy saját étrendet. Olyan ételekből, amit mindketten szeretünk. Van amit én sem főzök meg, pl. a pacalt, mert a szagát se bírom. De főzök helyette millió mást, azok közül, amit szeret.

Ha olyasmi van, amit én szeretek, ő nem, azt sem csinálom meg, csak ha esetleg van neki másból maradék. De leginkább akkor sem.

2011. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Egyszer a párom megkért hogy csináljak olyan szószt mint az anyja.3 probálkozás után mondtam hogy hivjad anyádat.Telefonos közremüködéssel csak összejött:)

Nem vagyok valami konyhatündér de azért probálom ugy csinálni hogy mindketönknek jó legyen,elég nehéz mert nagyon külömbözik az izvilagunk.

2011. júl. 6. 14:39
 26/32 anonim ***** válasza:
De miért gáz az, ha bizonyos ételeket az anyukája főz meg neki? Én nem is akartam soha jobban főzni mint az anyósom. Szeretek főzni, de tisztában vagyok vele, hogy az anyukája főztje az esetek 90%-ban veri az enyémet. Mint ahogy az én anyum főztje is veri számomra bárkijét.
2011. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Halat utálom én is,az akkor van ha olyat főzők amit én szeretek ő nem(lecso).


Az a jo hogy a gyerekünk abszolult vegyes étkezésü,azt is szereti mint az apja,és azt is amit én:)

2011. júl. 6. 14:42
 28/32 anonim ***** válasza:
Nálunk az a mázli, hogy sokkal jobban főzök, mint az anyja. :)
2011. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én mindent megfőzök a férjemnek és a fiamnak amit szeretnének csak nem mindig abban az időben mikor ők akarják, ugye időfüggő. De én nem küldöm őket máshová enni.
2011. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak tipikus mama-receptek, amit csak az anyukája tud ÚGY elkészíteni. Próbálkoztam vele, nem sikerült. Most már inkább megkímélem magam, a konyhában stresszelős, muszáj dícséretektől, amelyek után általában sírva rohantam ki a konyhából. Igenis elküldöm,ha olyat akar enni,amit nem tudok megcsinálni!
2011. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!