Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex-baj sztori. Létezik ilyen...

Ex-baj sztori. Létezik ilyen vajon másoknál is?

Figyelt kérdés

Én múlt év nyár elején szakítottam egy sráccal, akivel 2 évig voltunk együtt. Szinte együtt éltünk már. Egy városban lakunk, sokat aludtam nála és ő is nálam. Nem volt olyan éjszaka amikor külön aludtunk volna. A családja nagyon szeretett engem, ők művelt emberek (a szülei).


A sráccal szakítás után jóban maradtunk, bár az utóbbi egy évben nem nagyon találkoztunk, csak most az utóbbi 1 hónapban. Az óta neki neki lett új kapcsolatal, csak pár nővel kalandja volt.


Szóval most újabban összeverődött a régi banda és újra eljárunk mindenfele közösen. A napokban a srác meghívott hozzájuk (illetve a szülei is meghívtak) vacsorára. Én azt hittem, hogy a másik haverunk is ott lesz, de meglepődtem amikor azt mondta hogy nem, őt nem hívta senki.


Szóval kint voltam már náluk délután, grilleztünk mint a "régi szép időkben" és utána meg vacsoráztunk, boroztunk a szülőkkel és minden ugyan úgy volt, mintha együtt lennénk. Ugyanaz a hangulat, semmi feszkó.


Aztán rohanni kezdtem az utolsó buszomra (városi busz) de felajánlotta a srác hogy aludjak nála. Nem aludtam. Eljöttem.


Szerintetek ez mi?!


Nekem ez azért furcsa, mert szerintem az ember nem hívja már így vissza az exét csak úgy a családi programba, ha már nincs semmi...



...netán rosszul gondolom??


2011. szept. 6. 11:40
 1/6 A kérdező kommentje:
ELÍRTAM!!!! : Szóval az óta neki NEM lett új kapcsolata.
2011. szept. 6. 11:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellesz még neki. Megvolt neki pár csaj, de nem találta meg bennük azt, ami benned megvolt.
2011. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én sem hívnám az exem,de nem is mennék ha hívna...
2011. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamit biztosan akar tõled, légy bàtor és kérdezd meg tõle, és még ràadàsul a szülei is szeretnek, ennek csak örüljél. Ez viszont attól is függ, hogy te hogyan érzel irànta?
2011. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vissza akar csalni, meg a szulok is besegitenek ehhez.
2011. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Visszaakar kapni és te is szépen belementél a grillezésbe..Én tuti nem bírnék visszamenni az exem szüleinek a házába csak úgy,mégha jó viszony is van köztünk.KIZÁRT DOLOG....

Azzal,hogy elmentél,tutira hitegeted most őt és a családját is...Gondold végig,mit akarsz...

2011. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!