Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másoknál is igy van?

Ez másoknál is igy van?

Figyelt kérdés

Férjem mesélte hogy a munkatársa hazajár néha enni.Ez eddig okés.Elmondása szerint a párja kijelentette hogy őnáluk nem szokás főzeléket enni és ha arra van igénye menjen főzessen az anyjával.

kicsit ledöbbentem mert ilyennel még nem találkoztam,pedig lehet másoknál is van ilyen.


2011. júl. 6. 13:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

13:58-as vagyok. Hidd el, nagyon sok mindent eszek és főzök: csirkehúsból rengeteg félét, makarónit, krémleveseket, kínai (szezámmagos csirke, zöldséges tészta stb) és mexikói kajákat (tortilla stb.), rakott karfiol és még sorolhatnám. általában modern, újszerű ételeket készítek, mi csak ezeket szeretjük.

főzeléket életemben ha 5-ször ettem, a többségének a szagától is rosszul leszek (főleg a paradicsom és a kelkáposzta:S:S:S)

Nekem meg az a furcsa, hogy egyeseknél meg sokszor van ilyen "hagyományos" kaja, mert az én ismerettségi körömben ez nem nagyon divat, de azért nem döbbenek le:)

N25

2011. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%

Én szeretem a férjemet:) A kedvéért megtanultam olyan kajákat is csinálni, amit én utálok: pl paradicsomleves.Ilyenkor 3 napig azt eszi, én bele sem kóstolok.

Ő utálja a zuzapörköltet, kakashere-pörköltet, rántott csülköt,körömpörköltet....Csak nézi, mikor boldogan eszem, ilyenkor neki mindig külön főzök:)

De főzelék minden héten van napirenden, mert EGÉSZSÉGES.

2011. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ma is tanultam valamit.

Mi is elszoktunk járni kajálni a szülőkhőz,nekem nem ez volt a furcsa.

2011. júl. 6. 14:21
 14/32 anonim ***** válasza:

Nahát, ez érdekes, én rossz háziasszonynak tartottam magam eddig, de most icurka picurkát megnyugodtam :)


Én ritkán főzök, mert melóhelyen eszünk mindketten, hétvégén meg vagy valamelyikünk szüleihez megyünk, vagy ha nagy ritkán itthon maradunk, akkor rengeteg a meló és én lusta dög vagyok...


Deha kifejezetten kér valamit, akkor azt mind megcsinálom... valósínű nem lesz olyan mint anyukája főztje, mert nem vagyok (még :)) egy konyhatündér... de azért kb mindent igyekszek megcsinálni.


Najó, múltkor máglyarakást kért, azt nem kapott szegény, mert nálunk sose volt és kb. azt se tudom hogy kéne kinéznie (ettem már, tudom, hogy nagyon finom, de nekem lehetetlen egy kajának tűnik. :) )

2011. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

14:20


Köszi hogy válaszoltaál:)


Nálunk nincs divat kaja meg nem divatkaja,esszük ezt is azt is.A lényeg hogy szeressük.

2011. júl. 6. 14:23
 16/32 anonim ***** válasza:
Kelkáposzta, paradicsomos káposzta, lucskos káposzta kaporral, zöldbab, szemes bab, fejtett bab krumplival, spenót, sóska, savanyú krumpli, lencse, tökfőzelék, borsófőzelék...hát van ezeknél finomabb? Bizony, hogy főzöm mindegyiket. A finomfőzelék? Na, azt az egyet utálom.
2011. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Látom többen a főzeléken akadtak fenn.

Irhattam volna levest,palacsintát vagy akármit.nem a főzeléken döbbentem le...hanem hogy azt mondta a párjának hogyha enni akarsz ilyet menj anyádhoz.

2011. júl. 6. 14:28
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém barátnője az aki hosszú ideig nem evett nálunk, mert nem a mai felfogás szerinti divatkajákat esszük zömével. aztán egyszer megkóstolta, hogy milyen is az a lebbencs leves, kolbászos leves, ilyen vagy olyan főzelék, RÁNTOTT HÚS (ezen megdöbbentem), habart levesek, PÖRKÖLT (kisebb megdöbbenés de azért az) na azóta odavan érte.
2011. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én is főzök olyat is, amire csak "ránézni" birok, megenni nem. Pl: hagymakrémleves. Megfőzöm, de soha még csak bele sem kóstoltam. Aztán van olyan is, amit máshol kell beszereznie, mert még megfőzni sem birom, mert az illatát sem szeretem. Pl: tojásleves, tökfőzelék. Ha meg olyat főzök, amit valaki nem szeret, akkor főzök 2 félét, és akkor mindenki boldog.
2011. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ha az én férjem kaszinótojást akar enni, akkor átirányitom az én anyámhoz. Nincs ebben semmi. Anyám megcsinálja, én nem.
2011. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!