Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy lehet ilyen....

Nem értem, hogy lehet ilyen. Olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Párommal a nyaralásról beszélgetünk, már egy ideje. Ő nem szeret semmit megtervezni én viszont igen és egy nyaralást azért illene megszervezni, foglalózni stb.

Mondtam neki, hogy nekem minden vágyom, hogy a tengerhez menjünk teljesen mind1 hova, csak végre szeretném látni. (Mert még soha nem láttam)

Ő erről hallani se akar, azt mondja nem vonzza a tenger és ha akarta volna már elvitt volna inkább elvisz 2 hétre Siófokra fizet mindent én csak szervezzem meg. De engem nem érdekel a Balaton, minden évben ott vagyok a tengert szeretném már végre látni mondtam hogy 2-3 nap is elég, campingbe is jó lesz és nem is kell kifizetnie csak menjünk el. Erre azt mondta ennyi időre felesleges el menni és ha mennénk biztos nem campingbe mennénk. (Mindenre volt valami kifogása) Mondta, hogy korábbi kapcsolataiban is el akarták csábítani, de akkor se ment. (Sőt korábbi kapcsolataiban még csak nyaralni se mentek /5 év alatt/ )

Javasolta, hogy menjek el a barátnőimmel, de én nem velük hanem vele szeretnék romantikázni a tengerparton, naplementét nézni.

Nagyon elszomorodtam, hogy ennyit nem képes értem megtenni. (Egész évben a nyaralásomra spórolok, nekem ez nagyon fontos lenne, nem értem miért ilyen)

Szerintetek ez miért lehet? Olyan nagy kérés ez? /1 éve együtt/


2011. máj. 31. 14:09
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

ÉN ANNAK IS ÖRÜLNÉK HA A BALATONHOZ ELJUTNÉK

...

2011. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
46%

Hàny évesek vagytok és mióta vagytok együtt? Az is elõfordulhat, hogy fél a repülõtõl vagy a hosszù ùttól.

Egyébként én tengerpart mellett élek, valaki irta, hogy a só kimarja a bõrét. Lehet, de a tengervizének gyógyitó hatàsa van és össze sem lehet hasonlitani a Balaton vizével. A levegõ, a tenger szine stb. azt élvezni kell.

2011. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Nézd, a párod utálja a tengert valamiért. Ezen változtatni nem tudsz. A leg-leg-leg-legtöbb, amit elérhetsz, ha ennek ellenére mégis elrángatod, hogy a kedvedért megjátssza, hogy jól érzi magát. Biztos, hogy erre neked szükséged van?
2011. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, sajnálom, hogy ennyi oltogatás kaptál itt a válaszokkal. Én teljesen megértelek, és azt mondom, a barátod kicsit önző és gyerekes a gondolkodása. Ha van rá lehetőség, pénz, akkor lehetne kompromisszumot kötni, és akár két helyre is elmenni. Ha megadná Neked, amire annyira vágysz régóta, Te is benne lennél a balatoni nyaralásban. És sajnálom azokat a válaszolókat, akinek egy tengerparti nyaralás csak abból áll, hogy döglenek a parton, és néha megáztatják magukat. Horvátországban, amit a kérdező említ, például rengeteg látnivaló van, tele jó programokkal, aki ott unatkozna, vessen magára. De igaz ez sok más európai tengerparti helyre is. És hozzáteszem, én imádom a Balatont, de akkor sem ugyanaz a hangulata, mint egy tengerpartnak.
2011. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. máj. 31. 17:49
 46/57 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk is a feleségem akar állandóan utazgatni és én vagyok a sz@r szemét sz@ralak amikor mondom neki, menjen de nélkülem. Utálok utazgatni. 1-1 napra a velencei tóra le szoktunk menni, de ha ott is több napot kell lennem megőrülök. Minden nap ugyanaz, kiesek az itthoni ritmusból. Nem szeretem na :)
2011. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

Már miért kéne elfogadnia? Ti nem tesztek meg olyat a párotoknak, amit nem akartok?

Mert én megszoktam tenni, koncertre rángat el, pedig nem élvezem, de tudom, hogy ő igen és velem akar lenni közben is. Ennyit megérne a barátjának is, nem?

2011. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Azért két nővel való szexelést ne keverjük már bele, hogy lehet egyáltalán valakinek ennyi esze, hogy ilyet egy kalap alá vegyen egy egyszerű utazással?!
2011. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
20:08 Köszi, hogy válaszoltál helyettem. Erre már nem volt kedvem reagálni...ugyan ez a véleményem.
2011. máj. 31. 20:17
 50/57 anonim ***** válasza:
szerintem amikkel példálóztok az nem egyenlő azzal,hogy valaki nem képes egy tengerpartra elmenni a párjával.Amúgy meg annak a válaszolónak üzenem,aki a kérdezőt oltotta,hogy miért neki mondja,hogy nem mindegy hol van,ha a szerelmével van?Ugyanezt akkor a pasijától is meg lehetne kérdezni,nem tudom én úgy vagyok vele,hogy szeretek a páromnak örömet okozni és én is bevállaltam már olyan kiruccanást,ami tipikusan pasis program volt,mert ő szerette volna,hogy ott legyek és nem arról van szó,hogy egy papucs vagyok,de nem haltam bele,ennyi.
2011. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!