Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy lehet ilyen....

Nem értem, hogy lehet ilyen. Olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Párommal a nyaralásról beszélgetünk, már egy ideje. Ő nem szeret semmit megtervezni én viszont igen és egy nyaralást azért illene megszervezni, foglalózni stb.

Mondtam neki, hogy nekem minden vágyom, hogy a tengerhez menjünk teljesen mind1 hova, csak végre szeretném látni. (Mert még soha nem láttam)

Ő erről hallani se akar, azt mondja nem vonzza a tenger és ha akarta volna már elvitt volna inkább elvisz 2 hétre Siófokra fizet mindent én csak szervezzem meg. De engem nem érdekel a Balaton, minden évben ott vagyok a tengert szeretném már végre látni mondtam hogy 2-3 nap is elég, campingbe is jó lesz és nem is kell kifizetnie csak menjünk el. Erre azt mondta ennyi időre felesleges el menni és ha mennénk biztos nem campingbe mennénk. (Mindenre volt valami kifogása) Mondta, hogy korábbi kapcsolataiban is el akarták csábítani, de akkor se ment. (Sőt korábbi kapcsolataiban még csak nyaralni se mentek /5 év alatt/ )

Javasolta, hogy menjek el a barátnőimmel, de én nem velük hanem vele szeretnék romantikázni a tengerparton, naplementét nézni.

Nagyon elszomorodtam, hogy ennyit nem képes értem megtenni. (Egész évben a nyaralásomra spórolok, nekem ez nagyon fontos lenne, nem értem miért ilyen)

Szerintetek ez miért lehet? Olyan nagy kérés ez? /1 éve együtt/


2011. máj. 31. 14:09
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

Sőt még a kapcsolatunk elején folyton azt mondogatta, hogy milyen jó lenne "tengerparton egyedül" stb. szóval nem értem az egészet...eddig folyton erről beszéltünk, hogy hova szeretne majd elutazni stb.stb.

Most hogy nyár van és mehetnénk pedig nem akar. Lehet csak velem nem akar menni?

2011. máj. 31. 14:36
 22/57 anonim ***** válasza:
Na velünk pont hasonló volt, csak én vagyok a nő, és én vagyok az aki rühelli a tengert. Egyszerűen utálom azt a dögmeleget, utálok a parton dögleni egész nap, utálom a visítozó embereket/gyerekeket, utálom hogy hideg a víz, és fürdőruhát viselni is rühellek... De a barátom viszont nagyon szereteti, és 2 éve kitalálta hogy nyaraljunk Horvátországban. Sok veszekedés volt belőle, mire rá tudott venni. És nekem is volt rá pénzem, de sajnáltam rá, mert minek költsek sok pénzt valamire, amitől nem érzem jól magam? A nyaralás alatt is sokat veszekedtünk, a legelső nap már úgy volt hogy másnap hazajövünk, de aztán összeszedtem magam. Én azt mondom, hogy ha valamit ennyire nem akar, akkor nem kellene erőltetni, mert előfordulhat hogy nem lesz jó vége.
2011. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat mindenkitől, de annyira hülyék az emberek. NEM SZERET??? Ezt ennyiből ki lehet következtetni????


Te elképzelted, hogy ha lesz egy pasid, de romantikus lesz majd a tengerparthoz menni. Csakhogy olyan pasit választottál, akinek ez nem romantikus. Nem tudod ráerőszakolni azt, hogy olyan legyen, amilyennek te akarod.


Ha nem tesz meg valamit, amit te akarsz, hogy ő akarjon, akkor már nem szeret? Sok idióta válaszoló. Idejönnek emberek piszlicsáré problémákkal, és a két legnépszerűbb válasz a "nem szeret" vagy a "megcsal".


Téged szeret. A tengert nem szereti. ÉRTED???

2011. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak ezzel az a baj, hogy a srácnak szerintem nem a vízparton ücsörgéssel van a baja, mert akkor a Balaton se lenne jó! Erre írtam, hogy ha annyira másra vágyna, akkor hegymászást, vagy városnézést vagy bármi mást akarna, de ő vízparton fog ücsörögni Siófokon is, a tengernél is... Ha ezt unná halálra, még megérteném, de itt nem erről van szó!
2011. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha rá is tudod venni a tengerpartra, valószínűleg utálni fogja, szóval minden lesz, csak nem romantikus. Szóval az a "fiúval-a-tengerparton" életérzés, amire vágy úgyis felejtős vele. Menj a barátnőkkel szerintem is, és érezd jól magad.
2011. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
78%

Én meg azt nem értem,hogy miért a kérdezőt kell oltani.Itt szerintem nem csak az aktuális témát kell figyelembe venni,hanem azt,hogy valaki nem képes egy nyomorult tengerpartra elmenni,ha a párjának ez minden vágya?Komolyan,itt egyesek mindjárt megsajnálják,mert szegénynek el kellene szenvedni pár napot valami szörnyű tenger melett azzal,akit állítólag szeret.Hatalmas áldozat,de tényleg...akkor mi lesz,ha tényleg olyan dolgot kell majd megtennie a barátnőéért,a kapcsolatáért ami valóban áldozattal jár?Mert azért az életben akad egy-két ilyen alkalom majd...De én sem értem ezt a logikát,még ha nem vízpartra,hanem pl egy városnézéses körútra vagy hegyekbe vágyna,de így...

Amúgy meg aki akarja,tűrje,hogy a párja irányít mindent,attól még mást nem kell leoltani,mert rosszul mer neki esni,hogy "ekkora" áldozatot nem képesek meghozni érte...

2011. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
46%
14:56, szívemből szóltál.
2011. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
Mi tavaly a férjemmel két különböző helyen akartunk nyaralni. Mindkét helyen programok, előadások, koncertek voltak, de lehetett pihenni, fürödni is. Én magamtól nem mentem volna az övére, és ő sem az enyémre. De mivel ezek nyaralások voltak, mindketten a párunkkal szerettünk volna menni. Ezért megbeszéltük, hogy egymásért elmegyünk mindkét helyre és megpróbáljuk jól érezni magunkat, nem hisztizni, mert szeretjük egymást. És sikerült is!
2011. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
Sok mindenre képes vagyok a férjemért: éjszakázom a gyerek mellett úgy, hogy én is beteg vagyok, mosok-főzök-takarítok, beosztom a pénzünket, stb. Egyet nem teszek: nem búvárkodom, még az ő kedvéért sem. Olyan nehéz azt elképzelni, hogy a kérdező pasijának a tenger nem vonzó? A Karib-tengeri hajókázás, persze, én meg szeretném majd körbeutazni a Földet. Jelenleg elképzelhetetlen, hogy valaha is lesz rá pénzem. Szóval mondani bármikor lehet.
2011. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
48%

Én például rühellem a tengerpartot. Unalmas... ülsz a parton, napozol, néha bemész a vízbe. Mindened homokos, a só kimarja a bőrödet. Fúj! Voltam párszor még a szüleimmel, de azóta sem vonz a dolog. A férjem viszont szereti a tengert. De nem erőlteti, mert tudja, hogy nem tudnám jól érezni magam. Majd pár év múlva, ha a gyerkőc elég nagy lesz, akkor lehet, hogy rá tud majd venni, mert el tudok én homokozni a gyerekkel a parton. :)

Addig marad nekünk Magyarország. :)

2011. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!