Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy lehet ilyen....

Nem értem, hogy lehet ilyen. Olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Párommal a nyaralásról beszélgetünk, már egy ideje. Ő nem szeret semmit megtervezni én viszont igen és egy nyaralást azért illene megszervezni, foglalózni stb.

Mondtam neki, hogy nekem minden vágyom, hogy a tengerhez menjünk teljesen mind1 hova, csak végre szeretném látni. (Mert még soha nem láttam)

Ő erről hallani se akar, azt mondja nem vonzza a tenger és ha akarta volna már elvitt volna inkább elvisz 2 hétre Siófokra fizet mindent én csak szervezzem meg. De engem nem érdekel a Balaton, minden évben ott vagyok a tengert szeretném már végre látni mondtam hogy 2-3 nap is elég, campingbe is jó lesz és nem is kell kifizetnie csak menjünk el. Erre azt mondta ennyi időre felesleges el menni és ha mennénk biztos nem campingbe mennénk. (Mindenre volt valami kifogása) Mondta, hogy korábbi kapcsolataiban is el akarták csábítani, de akkor se ment. (Sőt korábbi kapcsolataiban még csak nyaralni se mentek /5 év alatt/ )

Javasolta, hogy menjek el a barátnőimmel, de én nem velük hanem vele szeretnék romantikázni a tengerparton, naplementét nézni.

Nagyon elszomorodtam, hogy ennyit nem képes értem megtenni. (Egész évben a nyaralásomra spórolok, nekem ez nagyon fontos lenne, nem értem miért ilyen)

Szerintetek ez miért lehet? Olyan nagy kérés ez? /1 éve együtt/


2011. máj. 31. 14:09
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen más a Balaton és a tenger, össze sem lehet őket hasonlítani. Míg a tengeren 2 méteres mélységben is látja az ember az "alját", a Balatonban 10 centis sem látni semmit a mocsoktól és a szutyoktól. Nem beszélve arról, hogy más a homokon fetrengeni, mint a füvön a fizetős strandon. Még a levegő illata is sokkal finomabb tengerparton.


Kérdező, ha ő nem szeretne veled menni, hát ez van. Az álmodról viszont nem szabad lemondanod. Menj a barátnőiddel, ő meg hadd főjön a levében.

Csak azért, mert ő nem akar menni, ne hagyd ki az élmányt, nem vagy rabszolga.

2011. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
56%

Te nem vele szeretnél menni, te azt szeretnéd, ha ő szeretne menni.

Ha most lerángatod, akkorszenved ott egy hetet, te meg pocsékul fogod érezni magad, mert egyáltalán nem fogtok romantikázni, max. veszekedni.

Menj el mással. Nagyon nem szép, hogy erőszakoskodsz vele, aztán megsértődsz, mint egy gyerek.

2011. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
36%

Hát igen, ő pont ugyanezt kérdezhetné itt, hogy miért nyafog a barátnőm és hisztizik hogy velem akar menni tengerpartra, mikor tudja hogy ki nem állhatom és a hátam is borsózik a gondolattól. Miért nem képes megérteni hogy én itthon szeretnék a Balatonra menni.


Na erre varrj gombot!!!


Mellesleg ha valamit ennyire nem akar, minek erőlteted? menj a barátnőiddel a tengerpartra.

2011. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
33%
jah,hogy te is azért akarsz tengerhez menni a pároddal,mert a barátnöid is mennek a sajátjaikkal?,nehogy kimaradj ám a sorból! így én se vinnélek el!már bocs!
2011. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
52%

Azért lehet, amiért te meg azt nem vagy képes megérteni, hogy ő meg nem akar a tengerre menni. Pont ugyanúgy nem, ahogy te Siófokra. És ezen az sem változtat, hogy ő se volt még a tengernél.

Kössetek kompromisszumot, menjetek a hegyekbe. Ha meg erre képtelenek vagytok, akkor sajna ez a kapcsolat meg a levesbe, 1 év ide vagy oda. Egyikőtök sem erőltetheti az akaratát a másikra.

2011. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom megérteni, mert pl. mondta, hogy Karib-tengeri hajóutra szivesen befizetne, ha lenne rá pénze. De az hogy együtt elmenjünk a tengerhez max. 1 hétre mind1 hova az már nem tetszik neki! (Pedig lenne rá pénzünk)
2011. máj. 31. 14:32
 17/57 anonim ***** válasza:
48%
jah és ha szeretem a párom ,bárhol jól tudom érezni magam vele,nem kell ahhoz tenger!
2011. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma .De ha igazan szeret es fontos vagy a szamara akkor ezt meg tenne erted .hisz nem kinzo padra kellenne magat vetnie csak egy romantikanak .bocs de nem ertem a parod.mi is most megyunk Lengyel tengerre.es a parom jobban varja mint en.nagyon sajnallak.de azert azt meg mondhatnad neki hogy semmi kozod a volt eletehez es hogy az akkor volt es neked is vannak igenyeid amit nem massal szeretnel megosztani hanem vele.
2011. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a nagy viztõl irtózik?

Szerintem megtehetné a kedvedért, ha valóban szeret. Nemcsak a tengeren lehet sétàlni, hanem megismer egy ùj kultùràt és màs embereket is. Ha még nem próbàlta, akkor honnan tudja, hogy nem jó.

2011. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
51%

Már bocs, de nálunk pl. a párommal úgy van, hogy ha egyikünk szeretne valamit csinálni, látni stb. (és nyilván anyagi és egyéb szempontból lehetséges) és a másiknak nem teljesen elviselhetetlen (értem ezalatt, hogy pl. az ő egészségének nem árt, stb.) akkor együtt csináljuk. Siófok aztán piszkosul romantikus, mit mondjak...


Mi lenne, ha 1 hét Siófok és 1 hét tenger lenne, akkor az önzőbb hozzászólók is elégedettek lennének, akik nem tennének meg ennyit a párjuknak. Mert ez teljesen érthetetlen, hogy ennyire nem hajlandó a kedvedért megtenni... Hacsak nem valami tragikus emléke van a tengerrel kapcsolatban, mert akkor bizony el kell fogadni.

2011. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!