Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KI MENNYIT KERES? Ugy értem...

KI MENNYIT KERES? Ugy értem milyen szakmában dolgozik, milyen végzettséggel, mennyi munkaidővel, kérlek nettót írjatok (amit a kezetekbe kaptok)

Figyelt kérdés

csak azért szném tudni mert pályaválasztás előtt állok, de nemnaon szeretnék egyetemen 5évet még ülni

előre is köszy


2010. jan. 3. 15:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Szoftverfejlesztő vagyok, egyetemi (matematikus) végzettség, a fizetésem megfelelő. :) Jó pár kollégám hasonló végzettséggel harmad-negyedannyit keres, mint én, van, aki majd kétszer annyit. Szerintem minden szakmában jelentős szórás van a keresetek között, még egy cégen belül is. Tanulj valami olyat, ami érdekel, és meg is lehet belőle élni. Hiába javasolnám, hogy menj plasztikai sebésznek, mert azok jól keresnek, ha nem bírod a vért, és kevés a pontszámod egy orvosira.
2010. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
52%

Nem a tanult szakmámban dolgozom, simán függönyöket varrok, ebből havi 450-500.000.-Ft nettó, plusz emellett devizapárokkal kereskedem, ami ezt meghaladja.

Szerintem talpraesettség kérdése.

2010. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Pedagógus vagyok 5 éve dolgozok 90 ezerért!
2010. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%
Kíváncsi lennék milyen függönyöket varrsz te havi fél millióért.
2010. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom 76 diplomád van, tanultál 100 évig, és képtelen vagy elfogadni, hogy néha elég más is ahhoz, hogy valaki jóval többet keressen, mint az átlag. Nézz körül ezen a piacon, aztán kérdezz kétségbe vonva bármit is. Sajnálom, akármennyire fáj, de ennyit keresek.
2010. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
16:10 sztem elég kevés, mondjuk egy ismerősöm nem is a szakmájába dolgozik és a havi 120 meg szokott lenni, és még csak egy érettségije van, mert foly van a felsőfokú tanulmánya, igaz ismerettség alapján jutott be
2010. jan. 3. 16:32
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

25 éves nő vagyok, informatikát tanultam főiskolán, nincs jogsim, az angolt középfokon ismerem (bár mivel használom, egyre jobb a nyelvismeretem), de adminisztrátorként (tehát nem a tanulmányaimnak megfelelőt) dolgozom egy nemzetközi pénzintézetnél részmunkaidőben (6 óra) Budapesten időszakos munkaszerződéssel, a nettóm 70-80ezer között van (nem tudom pontosan, mert 6 órára most fogom kapni az első fizetést).

Szakképzéssel többet értem volna a tanulmányaimnak megfelelően, de majd az is meglesz, csak legyen rá pénzem.

2010. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
72%
16:03 - Nem akarsz társat bevonni az üzletbe? Kreativitásom és kézügyességem lenne hozzá, meg időt is szakítanék. :-)
2010. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
43%

16:03

mien függönyt varrsz?:)

és kiknek adod el vagy mondj valamit róla mert érdekel talán 10év múlva én is ezt választom.. xD

2010. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
32%
Jajj már, ki hiszi el hogy valaki függönyvarrogatásért félmilliót keres. Ugyanmár, ne legyen senki naív. Külföldön egy szakember keres annyit, itt meg egy iskolaigazgató keres havi 300-400 ezret.
2010. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!