Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KI MENNYIT KERES? Ugy értem...

KI MENNYIT KERES? Ugy értem milyen szakmában dolgozik, milyen végzettséggel, mennyi munkaidővel, kérlek nettót írjatok (amit a kezetekbe kaptok)

Figyelt kérdés

csak azért szném tudni mert pályaválasztás előtt állok, de nemnaon szeretnék egyetemen 5évet még ülni

előre is köszy


2010. jan. 3. 15:43
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
43%
höhö ... munkanélküli segélyből élek havi 800ezerért... sajnálom, jó kapcsolatom van a rajjal XD
2010. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Eleinte: kőműves segédmunkásként kerestem havi 60 ezret(2004)

Aztán a vegyiparban helyezkedtem el:(2006)ott bekeverő voltam,nettó 75 ezerért.Közben leérettségiztem.(2008)

Aztán egy közterület-fenntartási cégnél helyezkedtem el középvezetői beosztásban,itt 90ezer a nettóm.(sajnos tényleg semmi plusz)

A következő melóhelyemen sofőr leszek( troli,busz) ott nem tudom mennyi lesz,de ez minden vágyam gyerekkorom óta.

2010. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

17:03as vagyok.

Bocs,kimaradt:

Az építőiparban reggeltől estig dolgoztam,bekeverőként 6-14ig,túlóra nélkül,a jelenlegi helyemen is 6-14ig túlóra nélkül.Remélem segíthettem...

2010. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
41%
Tényleg nem akarom elhinni, hogy az irigység ennyi rosszindulatot hoz ki emberekből. De leírtam, körül lehet nézni a piacon és aztán kétségbe vonni bármit. Nem felvágásként írtam, nem kell ezt hinni. A kérdező kérdezett valamit, amire válaszoltam. És különben is, mit magyarázkodok itt? Mindenkinek áll a zászló, nem irigykedni kell, hanem találni és keresni a lehetőségeket. De lazán az van a háttérben, hogy diplomával keresel -x-et, én meg ahogy a köznép mondja: "buta kis varrónőként" félmilliót. Hát mekkora sértés ez a te tanult kis lelkednek, ugye? Kérj bármelyik függönyszalonból egy árajánlatot édesem egyetlen ablakra, aztán gondolkodj és számolj!És akkor ami kijött számold át egy szállodára, vagy közületre, vagy egész egyszerűen egy sima kis családi házra, vagy egy lakásra. Igaz, én nem napi 8 órát dolgozom, hanem napi 14-et, hétvégén is, de megéri!
2010. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
16%

Na ja! Majd a közület Juliska nénivel varratja ám meg egy szálloda....na ne már!!!

Kamu!

2010. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
52%
Na most aztán tényleg fejezd be, nagyon nevetséges vagy. Ad2. sértessz azzal, hogy hazugnak próbálsz beállítani emberek előtt. Vigyázz mit írsz, mert tehet bárki lépéseket!
2010. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
Érettségivel 90.000ft.A főnököm szakmunkás végzettséggel 160.000ft egy bau multiban.Ja és az ő felettesének sincs felsőfokú végzettsége.Az áruház igazgató még nem diplomázott le...
2010. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
75%
Miért irigykedtek arra, akinek nagyobb és jobb a szekere, mint nektek? Én könyvtáros diplomával rendelkezem, de nem sikerült a szakmámon belül elhelyezkednem. Amit most csinálok az is közgyűjteményezési feladatkör, de mivel a betöltött munkakörhöz nincs szükség diplomára csak érettségire, így a diplomámat nem vették figyelembe, és alig keresek nyolcvanezer forintot. 12 négyzetméteres szobában tengődök, mégsem irigykedek senkire sem. Attól nekem még nem lesz jobb.
2010. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
23%
Nem irigykedek én rád keressél 500 000 forintot a varrásból, legyél vele boldog csak ne feledj el felébredni!
2010. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Hát nekem csak diákmunka van suli mellett,változó h hányszor tudok menni,20-30e között.


Én nem akarok senkit +bántani,de függönyöket nem üzemben gyártják? M egyszer láttam egy ilyen üzemet,éjjel-nappal tolták az ipart,tuti minimálbérért.

2010. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!