Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KI MENNYIT KERES? Ugy értem...

KI MENNYIT KERES? Ugy értem milyen szakmában dolgozik, milyen végzettséggel, mennyi munkaidővel, kérlek nettót írjatok (amit a kezetekbe kaptok)

Figyelt kérdés

csak azért szném tudni mert pályaválasztás előtt állok, de nemnaon szeretnék egyetemen 5évet még ülni

előre is köszy


2010. jan. 3. 15:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
73%
Előző vagyok, szóval le lehet szólni a varrónőt, de igaza van! Meg tudja keresni a 400e-t. És így tovább! ;)
2010. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
38%
Fogorvosként magán fogászaton 1- 1,5 millió
2010. jan. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
87%

Érettségivel, felsőfokú angol nyelvvizsgával, kutyakiképzői oklevéllel :) és folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokkal rendelkezem. Napi 8 órában nettó 140-et keresek képszerkesztőként (betanultam). Voltam már multinál recepciós 120-ért, kis cégnél asszisztens 6 órában 90-ért, babysitter 8 órában 100-ért. 26 éves vagyok, 19 éves korom óta dolgozom, ha a korábbi diákmunkákat nem számítjuk. Az angoltudás sokszor jól jött, és az ismeretségek is (pl. a mostani főnököm a volt főnököm unokatestvére). Nagyon szeretem a jelenlegi munkám, kényelmesen megélek belőle, de nem ez az életcélom, ez inkább biztos hátteret ad, hogy aztán majd azzal is foglalkozhassak, amivel igazán szeretnék.


Véleményem szerint mindenki a maga sorsának a kovácsa. És ha valaki nem hiszi el, hogy kereshet sokat, akkor nem is fog. Ha viszont hisz benne, és mindent megtesz érte, akkor sikeres lehet.

2010. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
érettségivel és nyelvtudással felszolgálóként jelenleg olyan 4-500.000 (külföldön) amikor látástól vakulásig dolgoztam pár éve, akkor ennél jóval több volt, 7-800.000.
2010. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!!! a lényeg tanulással és szerencsével és hittel lehet elérni mindezeket

én soha nem szapulnék senkit, és nem irigykednék, mert mindenki maga kovácsa, ahogy ezt olvashattuk is!

2010. jan. 27. 21:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!