Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KI MENNYIT KERES? Ugy értem...

KI MENNYIT KERES? Ugy értem milyen szakmában dolgozik, milyen végzettséggel, mennyi munkaidővel, kérlek nettót írjatok (amit a kezetekbe kaptok)

Figyelt kérdés

csak azért szném tudni mert pályaválasztás előtt állok, de nemnaon szeretnék egyetemen 5évet még ülni

előre is köszy


2010. jan. 3. 15:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én egyedi függönyöket szerettem volna a lakásomba, és nem volt olcsó. Tudom, mennyit fizettem, ergo simán el tudom képzelni, hogy valaki ennyit keres vele.
2010. jan. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Mérnök (egyetem), 10 éve, nettó 400.000. És csak 8 óra munka naponta...

Szerintem tanulj, ha nem akarsz megszakadni a munkában... Vagy ha nem vagy piszok szerencsés alkat.

2010. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:

1 üveg búra gyárban 3 műszakra kaptam 60 ezer forintot.

Aztán 1 kőműves céghez mentem ott viszont 1 műszakra kapok 100-150 ezret.

2010. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
Szakápolóként!,szart pucolva,éjszakázással:90000 Ft.
2010. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Elsősorban azokat a szakmákat vedd sorba, amik tetszenek.

Utána nézz körül, ezekre mekkora igény van.

Aztán nézd meg, melyikből tudsz megélni.


Elsősorban nem az számít, hogy mások miből élnek jól, hanem az, hogy TE MIRE VAGY ALKALMAS.

2010. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
92%

nyomtató és fénymásoló szerelő

nettó 200

4 éve csinálom...

2010. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
57%

Én a 2 diplomámmal alkalmazottként nettó 150e-et kerestem nyomdában menedzserként (=vittem a hátamon a céget éjjel-nappal).

Kereskedelemben középvezetőként 120e-et adtak.

Területi képviselőként 150e volt a jussom.


OFF

Lehet szapulni a kedves függönyvarró válaszolót, de igaza van, aki nekiáll szapulni, az simán irigy. És egyáltalán nem irreális az összeg.


Most otthon vagyok a kisbabámmal, a férjemmel együtt dolgozunk, keresünk belőle már havi 200e-et és nyár elején kezdtük. És jövőre mi jobban fogunk élni, mint az átlag. Sokkal jobban. MLM-ből.

Lehet leszólni.

2010. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
25%
Engem az irritál hogy milyen szájbaqrt mákja lehetett, hogy varrónőként tegyük fel tényleg talált egy olyan melót, ahol a magyarországi átlagfizetésekhez képest a sokszorosát keresi. Biztos vannak hasonló emberek, akik hasonlóan szerencsések mint ők, de könyörgöm, hogy a p!csába lehet ezeket a melókat szabad szemmel megtalálni! Hát sehogy, úgyhogy csak üzenem fogy fogja be a száját a kedves hölgyemény, és örüljön a kib*szott sorsának, hogy ilyen jól kereshet, nem kell itt oktatgatni a magyar népet, hogy nyissák ki a szemüket,mert szerintem mindenki megpróbál minden kézzelfoghatót, amikor otthagyja a sulit, és örül hogyha talál valamit! Talán pont ezért is furcsa mindenkinek hogy ilyen sokat lehet keresni 1-2 helyen! Aztán nehogy itt nekem azt írkálja, hogy sokat tett meg érte meg hasonló, mert akkor is kib*szott nagy a szerencse, vagy a protekció kitudja
2010. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 hayabusa ***** válasza:
9%
Függönyvarró néni kamukirálynő.A szomszéd ruhákat varrt, márkásakat,rendes szerződése volt rendes céggel,soxor éjszaka is varrt, de 160-nál többet soha nem kapott.
2010. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Anyám is varró nő volt, ő a hulláknak a koporsóba a bélést, meg a díszes párnákat meg ilyeneket varrta. 96'-ba keresett 120.000-et.. Erre most eladóként dolgozik havi 90ért.. Szóval inkább hagyjuk..

És csak szólok, hogy a varróiparban nagyon sok pénz van. Amúgy meg a szálloda épp egy magánemberrel vagy egy kis kereskedéssel fogja megvarratni, mert sokkal olcsóbb mint 1 hiper szuper varroda monstrum.

2010. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!